Programátor priemyselných riadiacich systémov – špecialista PLC/DCS

Process Automation Solutions s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava, Nitriansky kraj, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou s ohľadom na dosiahnutú prax

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne vykonávaná činnosť v oblasti programovania priemyselných riadiacich systémov a ich uvedenia do prevádzky. Aplikácie sú zamerané predovšetkým do oblasti automatizácie technologických procesov v chémii, farmácii, potravinárstve a energetike. Uvádzanie do prevádzky môže byť tiež v zahraničí, očakáva sa vysoká časová flexibilita a ochota cestovať. Návrh koncepcie automatizácie sa opiera o praktické skúsenosti s daným technologickým procesom v úzkej spolupráci s technológom alebo koncovým zákazníkom. Výstupom je návrh stupňa automatizácie, požiadavky na bezpečnosť a pohotovosť systému, typológie systému a návrh vhodnej systémovej platformy. Vedľa programátorských zručností sa uplatňujú znalosti technologického procesu, znalosť štandardov, orientácia v projektovej dokumentácii, znalosti elektra, senzoriky, bezpečnostných prvkov a priemyslových komunikácií.

Náplň práce
• Vývoj aplikačného SW pre priemyslové riadiace systémy (PLC, SCADA)
• Oživenie a uvedenie riadiacich systémov do prevádzky, nájazd technológií
• Tvorba a riadenie projektovej dokumentácie
• Návrh koncepcie automatizácie, návrh štandardov pre vývoj aplikačného SW
• Riadenie projektov (pri menších zákazkách)
• Vypracovanie cenových ponúk, jednanie so zákazníkmi a subdodávateľmi
Miesto výkonu práce
• Process Automation Solutions s.r.o., kancelária Bratislava
• Realizácia projektov v rámci Slovenskej republiky a Európy

Ponúkame
• Ročné výkonové prémie
• 25 dní dovolenky
• Príspevok zamestnávateľa na stravovanie
• Notebook, prípadne mobilný telefón
• Jazykové kurzy
• Perspektívu a stabilné zázemie veľkej zahraničnej firmy
• Priestor pre vlastnú sebarealizáciu, kontinuálny profesný a kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

so zameraním na Automatizačnú techniku alebo Procesný segment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Znalosť programovania PLC / SCADA (napr. Siemens, Rockwell, InTouch ai.)
• Znalosť programovania operátorských panelov a vizualizácií
• Znalosť priemyslových komunikácií (Profibus-DP, ASiBus, Interbus, Industrial Ethernet, ai.)
• 100% záujem v obore, ochotu ďalej sa vzdelávať
• Schopnosť pracovať v tíme a aj celkom samostatne

Sme významný európsky dodávateľ riešení v oblasti priemyselnej automatizácie a výrobných informačných systémov. Naša spoločnosť sa špecializuje na automatizáciu technologických procesov v chemickom a farmaceutickom priemysle. Druhou oblasťou našej pôsobnosti je automatizácia strojov a výrobných liniek v automobilovom priemysle. V týchto segmentoch sme rešpektovaným partnerom najvýznamnejších firiem na európskom trhu.

Pre naše už existujúce zastúpenie v regióne Bratislava a Nitra hľadáme nových spolupracovníkov.

Hľadáme nových spolupracovníkov pre naše projekty realizované v zahraničí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Bárdošova 2/A
831 01 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1151367   Dátum zverejnenia: 16.11.2016