Agent call centra

Miesto práce
Einsteinova 23-25, 851 01 Bratislava 5, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

V sieti Penta Hospitals vytvárame modernejšie medicínske prostredie nemocníc a polikliník. Spájajú nás spoločné hodnoty ako rešpekt, zodpovednosť a tímová práca. Pre nás je každý pacient priorita.

Staňte sa našou súčasťou a prispievajte k zlepšovaniu kvality zdravotníctva na Slovensku.

Náplň práce a zodpovednosť

  • Prijímať telefonické hovory a poskytovať informácie o produktoch a službách, objednávať lekárske vyšetrenia podľa požiadavky klienta do siete polikliník ProCare prostredníctvom medicínskeho softwaru ProCare.
  • Realizovať telefonickú a mailovú komunikáciu s klientmi, spracovávať mailové požiadavky klientov.
  • Vykonávať telefonickú a mailovú komunikáciu s recepciami v jednotlivých poliklinikách spoločnosti ProCare, a.s.
  • Spoľahlivo evidovať požiadavky volajúcich klientov do interného systému spoločnosti.
  • Realizovať spätné kontaktovanie klientov za účelom vybavenia požiadavky klienta.
  • Vykonávať aktívne telefonické kontaktovanie klientov za účelom zistenia spokojnosti klientov, ponuky produktov celoročnej zdravotnej starostlivosti podľa zadania priameho nadriadeného zamestnanca.
  • Aktívne riešenie vzniknutých problémov súvisiacich s objednávaním lekárskych vyšetrení.
  • Vykonávať ďalšiu operatívu podľa pokynov priameho nadriadeného.

Čo Vám ponúkame

Kandidát by mal mať

Čo od Vás očakávame

  • komunikatívnosť
  • zodpovednosť
  • flexibilita
  • samostatnosť

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Kontaktovať Vás bude

Mgr. Miroslava Pástorová
Tel.: +421907716997
E-mail: poslať životopis
MÁM ZÁUJEM

Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a východnej Európe.

www.procare.sk
www.pentahospitals.sk/volne-pozicie

ID: 2119543  Dátum zverejnenia: 26.5.2015