Barista - čašník

PROBUILDING s.r.o.

Miesto práce
Bory Mall, Lamač, Bratislava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
900 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí
obsluhovanie zákazníkov kaviarne a komunikácia s nimi
príjmanie objednávok od zákaznikov, ich priprava a vyučtovanie
riešenie reklamácií
udržiavanie poriadku a čistoty

poskytnutie tréningov, zaškolenie
možnosť profesionálneho rastu
práca v mladom kolektíve pre spoločnosť podnikajúcou v gastronómii 7 rokov

na základe zaslaného životopisu budete oslovený k osobnému pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

snaha pracovať, vzdelávať sa v obore, byť usilovný, flexibilný
vedieť spolupracovať s kolegovcami

Spoločnosť je majiteľom siete kaviarenských prevádzok s franchizovým charakterom
v rámci Bratislavy máme 11 prevádzok s hlavnou napľnou predaj kávoveho sortimentu. Momentalne zamestnávame 50 osob. Stale sa rozširujeme a hladáme novych kolegovcov. Spolocnost aktivne prevadzkuje kaviarne od roku 2011. Poskytujeme vzdelávacie moznosti, profesionalny rast a pracu v atraktívnom prostredi. Okrem dohodnutej mzdy (4,00 eur netto/hodina) ponúkame motivačný príplatok, odmenu za kladné výsledky v mystery shopingu. Tréningy zahrňujúce rozšírenie odboru barista sú bezplatné s možnosťou ďaľšieho využitia.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3160756  Dátum zverejnenia: 15.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 brutto