Revízny technik tlakových zariadení

P R O B U G A S a. s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
1.1.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, základný plat + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonáva odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení tlakových v zmysle vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z.z.
• spracováva a vedie predpísanú dokumentáciu k vykonaným opravám, údržbe a odborným prehliadkam a odborným skúškam VTZ v písomnej a elektronickej forme
• pripomienkuje projekty inštalácií na skvapalnené uhľovodíkové plyny v zmysle platnej legislatívy a technických noriem
• spolupracuje so zástupcami oprávnených právnických osôb pri výkone úradných skúšok VTZ v rozsahu svojich osvedčení
• poskytuje poradenskú a konzultačnú činnosť pre montážne a dodávateľské organizácie a odberateľov
• vykonáva školenia obsluhy VTZ v rozsahu svojich osvedčení

• zaujímavá práca
• možnosť rozvíjania individuálnych zručností a ďalšieho vzdelávania
• príjemný kolektív
• práca formou Home Office

V prípade záujmu o predmetnú pozíciu prosíme uchádzačov, aby zaslali svoj profesný životopis a motivačný list do 15.12.2014.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- osvedčenie revízneho technika vyhradených technických zariadení tlakových
- stredoškolské vzdelanie technického zamerania (strojárstvo, elektrotechnika)
- vodičský preukaz skupiny B
- zdravotná spôsobilosť na výkon činnosti
- 3-ročná prax ako revízny technik
- práca s výpočtovou technikou
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- prozákaznícky prístup
- loajálnosť voči zamestnávateľovi
- ochota cestovať
- flexibilita z hľadiska pracovného času

Spoločnosť Probugas a.s. je lídrom na trhu dodávky uhľovodíkových plynov propán a propán-bután na slovenskom trhu s viac ako 40 ročnou históriou. Uhľovodíkové plyny dodáva na slovenský trh firemným zákazníkom a domácnostiam vo všetkých spotrebiteľských segmentoch. Propán a propán-bután je zákazníkom dodávaný v tlakových fľašiach, cisternami do zásobníkov a na čerpacie stanice ako LPG pohon. Rozsahom dodávok pokrýva všetkých 79 okresov na Slovensku. Probugas a.s. je certifikovaný systémom ISO 9001. Probugas a.s prevádzkuje vlastný e-shop, predajne v Bratislave a Martine, kde okrem fliaš ponúka spotrebiče na propán a propán-bután a súvisiaci doplnkový tovar.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1934177  Dátum zverejnenia: 21.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, základný plat + odmeny