TPP - Elektrikár / údržbár

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Galanta, okres Galanta
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
od 1100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správna a okamžitá oprava elektronických, elektrických, pneumatických a hydraulických systémov strojov a zariadení.
Práca na základe technickej dokumentácie strojov zariadení - elektr. schémy, zodpovednosť za informácie ohľadne zistených nedostatkov.
Vykonávanie preventívnej údržby strojov a zariadení.
Oprava náhradných dielov.
Odstránenie porúch na strojoch a zariadenia vo výrobe aj vo všeobecnom závode.

Zaujímavá a rozmanitá práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s možnosťou odborných školení, jazykových kurzov, zahraničných školení a s možnosťou profesijného rastu.
Mzda od 1100 EUR v závislosti od skúseností.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou kovových komponentov pre automobilový priemysel - presné strojárstvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

2

Podmienkou je mať minimálne §22 podľa vyhlášky 208/2009 Z.z.
Ochota pracovať v 4-zmennej prevádzke.
Flexibilita, presnosť, tímový hráč, lojalita, zodpovednosť.

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3065446  Dátum zverejnenia: 24.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1100 EUR