Manažér skladu - Galanta

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
okres Galanta
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - motivačný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca v SAP-e - skladové hospodárstvo - znalosť na výbornej úrovni nutná
- riadenie a vedenie kolektívu pracovníkov skladu a logistiky, plánovanie zmien, riešenie personálnych záležitostí na oddelení, motivácia kolektívu, úzka spolupráca s HR oddelením
- práca na neustálom rozvoji a vylepšeniach - nové nápady a návrhy na zlepšenie a zefektívnenie práce
- príprava školiacich materiálov, evidencia potrieb školení / preškolení
- zabezpečenie správy skladov preverovaním prijatia a výdaja materiálov a tovaru pri vstupe a výstupe
- aktualizácia registrov s dôrazom na dodržiavanie pravidiel
- plánovanie interných aktivít za účelom zabezpečenia správneho toku materiálov z/do výroby - interná logistika
- vykonávanie rotačných inventúr 1x do mesiaca
- preverovanie súladu medzi tovarom pri vstupe a objednávkou, zabezpečenie jeho uskladnenia a po preverení vstupnou kontrolou jeho distribúciu v súlade s potrebami výroby
- spravovanie oddelenia s dôrazom na čistotu a vhodné pracovné podmienky v súlade s nariadeniami
- koordinovanie špedície, plánovanie s prepravcami, kontrola prítomnosti sprievodnej dokumentácie z výroby aj z kooperácie
- osobnosť , schopná vybudovať si rešpekt podriadených
- schopnosť zvládať stres
- pracovná doba PO-PIA 8,00 - 16,30, 1x do mesiaca inventúra v sobotu
- stravné lístky

- pracovná doba PO-PIA 8,00 - 16,30
- dochádzkový bonus
- ďalšie bonusy v zmysle interných postupov
- 13.plat pri odpracovaní celého kalendárneho roka
- motivujúce platové ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Talianska spoločnosť, vyrábajúca kovové komponenty pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

žiadané sú skúsenosti v uvedenej oblalsti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- osobnosť schopná vybudovať dobre organizovaný dynamický team
- dynamická, proaktívna osobnosť, ktorá si vie získať a udržať rešpekt podriadených
- plynulá znalosť anglického alebo talianskeho jazyka je nevyhnutnosťou, maďarčina výhodou

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2899637  Dátum zverejnenia: 19.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - motivačný