HR Business Partner - Galanta

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
okres Galanta
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- budovanie vzťahov so zamestnancami
- proaktivita, vynikajúce komunikačné zručnosti, angličtina aktívne
- kompletné zastrešenie prijímacieho a výstupného procesu, analýza tréningových potrieb
- riadenie výkonnosti, odmien a benefitov podľa stanovených štandardov spoločnosti
- zodpovednosť za pridelené HR procesy
- zabezpečenie HR komunikácie
- zabezpečenie interných školení, pracovno-právnej dokumentácie, nástupov, výstupov

- dochádzkový bonus
- 13.plat pri odpracovaní celého kalendárneho roka
- iné bonusy v zmysle interných štandardov spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Talianska spoločnosť, vyrábajúca kovové komponenty pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potrebný aspoň 1 rok skúseností v HR oblasti !

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Access - Základy

Vodičský preukaz

B

- dynamická proaktívna osobnosť, hovoriaca ANGLICKÝM jazykom (maďarský je vítaný, nie je ale podmienkou) s chuťou využiť svoje aspoň 1-ročné skúsenosti v HR oblasti a naučiť sa niečo nové, pracovať na sebe a pomáhať budovať interné vzťahy, vzdelávacie programy a ďalšie HR aktivity v spoločnosti
- osobnosť orientovaná na vzťahy a výsledky
- pozícia NIE JE vhodná pre skúsených HR manažérov

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2899603  Dátum zverejnenia: 4.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou