Logista VZV

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
upresnenie na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zásobuje výrobnú linku výrobnými dielmi na výrobu produktu
- sekvenčne vychystáva jednotlivé diely a pripravuje diely podľa pracovného
návodu a kontrol. predpisu
- dbá na dodržiavanie lay-outu a FIFO metódy, pracuje s IT systémom a
scannerom
- navážanie jednotlivých dielov vykonáva podľa pracovných návodov a pracuje s
VZV
- efektívne využíva pracovný čas
- kontroluje na každej palete identifikačný štítok o uvoľnení materiálu kontrolou
do výroby
- zamestnanec vykonáva ďalšie úlohy a činnosti uložené jeho priamym
nadriadeným

- riadna pracovná zmluva
- stravné lístky
- pracovné oblečenie
- lekárska prehliadka zdarma
- dochádzkový a výkonnostný bonus
- zaplatenie všetkých zákonných príplatkov
- sociálne benefity spoločnosti
- 13. plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Práca pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

preukaz na VZV

Spoločnosť Proact People Slovensko vznikla s výlučne slovenským kapitálom a je jednou z najväčších slovenských personálnych agentúr pôsobiacich na Slovensku.

Cieľom ProAct People Slovensko je poskytovanie kvalitných a profesionálnych služieb aj najnáročnejším klientom. Prvoradým záujmom našej spoločnosti, ktorý sa snažíme docieliť, je spokojnosť klientov a zároveň zamestnancov v každom smere.

Sme držiteľmi povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2007/62302/18976/OISS 720/2007)

Proact People Slovensko v skratke:

- 18 rokov skúseností
- 900 dočasne pridelených pracovníkov denne
- 40 interných pracovníkov v 10 pobočkách v rámci SR
- viac ako 900 slovenských a zahraničných klientov

Na Slovensku nás nájdete v mestách Košice, Zvolen, B. Bystrica, Žilina, Levice, Komárno, Galanta, Nitra, Trnava, Trenčín, Bratislava a ich okolí, naše partnerské spoločnosti pôsobia v Českej republike, Maďarsku, Poľsku a Taliansku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Proact People Slovensko s.r.o.
A. Bernoláka 8316, SSIM Galéria, 1.poschodie
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Hancová
Tel.: +421 908 920 562
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2802961   Dátum zverejnenia: 8.11.2016