Promotérka

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
22.09.2016
Ponúkaný plat (brutto)
4 €/ hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Promotérka na obchodnej konferencii.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Nadnárodná obchodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prijemný vzhľad a vystupovanie.

Spoločnosť Proact People Slovensko vznikla s výlučne slovenským kapitálom a je jednou z najväčších slovenských personálnych agentúr pôsobiacich na Slovensku.

Cieľom ProAct People Slovensko je poskytovanie kvalitných a profesionálnych služieb aj najnáročnejším klientom. Prvoradým záujmom našej spoločnosti, ktorý sa snažíme docieliť, je spokojnosť klientov a zároveň zamestnancov v každom smere.

Sme držiteľmi povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2007/62302/18976/OISS 720/2007)

Proact People Slovensko v skratke:

- 18 rokov skúseností
- 900 dočasne pridelených pracovníkov denne
- 40 interných pracovníkov v 10 pobočkách v rámci SR
- viac ako 900 slovenských a zahraničných klientov

Na Slovensku nás nájdete v mestách Košice, Zvolen, B. Bystrica, Žilina, Levice, Komárno, Galanta, Nitra, Trnava, Trenčín, Bratislava a ich okolí, naše partnerské spoločnosti pôsobia v Českej republike, Maďarsku, Poľsku a Taliansku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Proact People Slovensko s.r.o.
Toryská 3
040 11 Košice
ID: 2730550   Dátum zverejnenia: 20.9.2016