Montážny robotník v strojárskej výrobe

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Továrenská , Vlkanová, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
25.09.2016
Ponúkaný plat (brutto)
3,06

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prípravné operácie a montáž výrobkov na lisovacích a jednoúčelových zariadeniach, obsluha postrekovacích, kusovacích, motacích a jednoúčelových strojov.

osobný príplatok
výkonnostný príplatok
možnosť prechodu do kmeňového stavu spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Automotive

Spoločnosť Proact People Slovensko vznikla s výlučne slovenským kapitálom a je jednou z najväčších slovenských personálnych agentúr pôsobiacich na Slovensku.

Cieľom ProAct People Slovensko je poskytovanie kvalitných a profesionálnych služieb aj najnáročnejším klientom. Prvoradým záujmom našej spoločnosti, ktorý sa snažíme docieliť, je spokojnosť klientov a zároveň zamestnancov v každom smere.

Sme držiteľmi povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2007/62302/18976/OISS 720/2007)

Proact People Slovensko v skratke:

- 18 rokov skúseností
- 900 dočasne pridelených pracovníkov denne
- 40 interných pracovníkov v 10 pobočkách v rámci SR
- viac ako 900 slovenských a zahraničných klientov

Na Slovensku nás nájdete v mestách Košice, Zvolen, B. Bystrica, Žilina, Levice, Komárno, Galanta, Nitra, Trnava, Trenčín, Bratislava a ich okolí, naše partnerské spoločnosti pôsobia v Českej republike, Maďarsku, Poľsku a Taliansku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Proact People Slovensko s.r.o.
Námestie SNP 11
960 01 Zvolen

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2638257   Dátum zverejnenia: 19.9.2016