Konzultant pre zahraničných klientov s výbornou nemčinou

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
02.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
od 1100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikícka s nemecky hovoriacou klientelou na dennej báze.
Poskytovanie poradenstva v oblasti služieb spoločnosti - na základe dopytu zákazníkov.
Komunikácia s inštitúciami ako banky, poisťovne, leasingové spoločnosti, právnici, súdni znalci ...
Práca s internou databázou.
Zabezpečovanie kompletnej administratívy k jednotlivým prípadom.
Komunikácia s oddeleniami reklamácií, fakturácie a predaja.

Príležitosť zdokonaliť si komunikáciu v nemčine a naučiť sa komunikovať odbornou nemčinou.
Mzda od 1100 EUR/mesiac fixná, nie provízny systém.
Práca vo veľmi príjemnom mladom kolektíve s priestorom pre oddych a relax - oddychová miestnosť, veľká terasa...
Možnosť kariérneho postupu.
Príjemný a priateľský prístup k zamestnancom.
Možnosť 13.platu.
Kvalitné úvodné zaškolenie individuálnou formou.

Informácie o výberovom konaní

Pohovor sa uskutoční v nemeckom jazyku.
Zaujímavá práca pre plynule nemecky hovoriacich kandidátov, orientovaných pro-zákaznícky. Práca v atypickom callcentre, ktorá nežiada od operátora telemarketingové aktivity, ale spracovanie požiadavky od klienta od A po Z, telefonicky, písomne, vrátane administratívy v centrálnom systéme spoločnosti.
Dynamická, perspektívna, no i náročná práca s možnosťou kariérneho postupu.
Práca na 8-hodinové zmeny od 7,00 do 19,00 hod PO-PIA, striedajúce sa po týždňoch +1x za mesiac práca v sobotu od 8-14,00 hod.
Ochota pracovať v súlade s nemeckými štátnymi sviatkami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Medzinárodne pôsobiaca spoločnosť s centrálou v Bratislave a ďalšími pobočkami v Nemecku a Poľsku, pôsobiaca na Slovensku od roku 2005.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vynikajúca znalosť NEMECKÉHO jazyka je základným kritériom, odborná nemčina vítaná.
Nemčina v kombinácii s POĽŠTINOU, RUŠTINOU je veľmi vítaná, rovnako ako aj nemčina v kombinácii s francúzštinou, angličtinou alebo taliančinou.
Komunikatívnosť, schopnosť bez problémov porozumieť a komunikovať v nemčine - základná a kľúčová podmienka.
Flexibilita, dynamickosť, proaktivita.
Samostatnosť a schopnosť vynájsť sa v novej situácii.
Lojalita.
Veľmi dobrý time-management.

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2535941  Dátum zverejnenia: 12.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1100 EUR/mesiac