Balič/nastavovač/nahadzovač v zácviku

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava - Dúbravka
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
4 EUR/hodina, od 650 EUR/mes. + príplatky za nočné zmeny, prácu vo sviatok,doch.bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných, zručných a zodpovedných kandidátov (mužov i ženy) na pozícii BALIČ/ka, NAHADZOVAČ a NASTAVOVAČ v oblasti výroby sklenených ampúl pre zdravotnícky priemysel.
Pracuje sa na 12-hodinové zmeny 6-18 / 18-6.

- obsluha výrobnej linky
- nastavovanie parametrov výrobnej linky
- priebežná kontrola a ukladanie výrobkov
- čistenie strojov a zariadení
- základné upratovanie pracoviska
- vedenie záznamov o sklade, výrobe a údržbe

Práca nie je zložitá, ale vyžaduje manuálnu zručnosť, precíznosť a dobrý zrak.
Ubytovanie nie je zabezpečené.

Trvalá pracovná perspektíva - po zácviku a skúšobnej dobe možnosť prejsť na trvalý prac. pomer.
Zamestnávateľ poskytuje pracovné oblečenie a obuv.
Gastrolístky sú samozrejmosťou.
Priame spojenie MHD až pred budovu prevádzky.
Kvalitné zaškolenie - teoretické aj praktické.

Informácie o výberovom konaní

Budú upresnené na osobnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou sklenených nádob a ampúl pre zdravotnícky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť.
Dobrý zrak.
Precíznosť a zodpovednosť.
Ochota pracovať na 12-hodinové zmeny (6.00-18.00 / 18.00 - 6.00).

Spoločnosť Proact People Slovensko vznikla s výlučne slovenským kapitálom a je jednou z najväčších slovenských personálnych agentúr pôsobiacich na Slovensku.

Cieľom ProAct People Slovensko je poskytovanie kvalitných a profesionálnych služieb aj najnáročnejším klientom. Prvoradým záujmom našej spoločnosti, ktorý sa snažíme docieliť, je spokojnosť klientov a zároveň zamestnancov v každom smere.

Sme držiteľmi povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2007/62302/18976/OISS 720/2007)

Proact People Slovensko v skratke:

- 18 rokov skúseností
- 900 dočasne pridelených pracovníkov denne
- 40 interných pracovníkov v 10 pobočkách v rámci SR
- viac ako 900 slovenských a zahraničných klientov

Na Slovensku nás nájdete v mestách Košice, Zvolen, B. Bystrica, Žilina, Levice, Komárno, Galanta, Nitra, Trnava, Trenčín, Bratislava a ich okolí, naše partnerské spoločnosti pôsobia v Českej republike, Maďarsku, Poľsku a Taliansku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Proact People Slovensko s.r.o.
Račianska 22/A
831 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Kortišová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2489311   Dátum zverejnenia: 26.9.2016