Balička / kontrolórka

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,80 EUR/hodina + zmenové príplatky a doch.bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovné, zručné a zodpovedné kandidátky (ŽENY) na pozíciu BALIČKA - KONTROLÓRKA, v oblasti výroby sklenených ampúl pre zdravotnícky priemysel.
Pracuje sa na 8-hodinové zmeny 6-14/14-22/22-6, ktoré sa striedajú systémom : 3 dni ranná, 2 dni voľno, 3 dni poobedná, 2 dni voľno, 3 dni nočná, 2 dni voľno.
- obsluha výrobnej linky
- priebežná kontrola a ukladanie výrobkov
- vytvorenie záznamu - zápisu z kontroly v PC
- balenie sklenených ampuliek
- základné upratovanie pracoviska

Práca nie je zložitá, ale vyžaduje manuálnu zručnosť, precíznosť a dobrý zrak.
Ubytovanie NIE JE zabezpečené.

Trvalá pracovná perspektíva - po zácviku a skúšobnej dobe možnosť prejsť do kmeňového stavu.
Zamestnávateľ poskytuje pracovné oblečenie a obuv.
Gastrolístky sú samozrejmosťou - 3,70 EUR.
Priame spojenie MHD až pred budovu prevádzky.
Kvalitné zaškolenie - teoretické aj praktické.
Mzda 4,80€/hod v hrubom + zmenový bonus 6€/deň + dochádzkový bonus do výšky 120€/mes.

Informácie o výberovom konaní

Budú upresnené na osobnom pohovore.
Zamestnávateľ NEPOSKYTUJE ubytovanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Talianska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou sklenených nádob a ampúl pre zdravotnícky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť. Aspoň základná znalosť práce s PC.
Vyžadujú sa tenšie prsty, nakoľko sa pracuje aj s drobnejším materiálom.
Dobrý zrak.
Precíznosť a zodpovednosť.
Ochota pracovať na 8-hodinové zmeny (6.00-14/14.00-22.00/22.00-6.00).

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2489311  Dátum zverejnenia: 3.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,80 EUR/hodina + zmenové príplatky a doch.bonusy