Pracovníčka montážnej linky

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
č. 228, Kočovce, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž svetlometov podľa stanovených pracovných postupov
- sledovanie kvality komponentov a hotových výrobkov
- základná obsluha strojov a strojných zariadení

- motivujúce finančné ohodnotenie
- široký sociálny program: bezplatná autobusová doprava, príp. príspevok na dopravu, rôzne firemné podujatia, športové a relaxačné aktivity
- možnosť ďalšieho profesijného rastu (napr. predák tímu príp. iné pracovné pozície)
- stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie
- možnosť kvalitného zaškolenia

Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnoť je globálne pôsobiacim, nezávislým rodinným podnikom s viac ako 32 000 zamestnancami s viac ako 100 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. spoločnosť vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov spoločnosť vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S viac ako 6 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí táto spoločnosť k významným tvorcom inovácií na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti - výhodou
- schopnosť a ochota pracovať vo viacsmennej prevádzke (3 alebo 4 smeny)
- manuálna zručnosť
- precíznosť a presnosť v dodržiavaní pracovných postupov
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita

Spoločnosť Proact People Slovensko vznikla s výlučne slovenským kapitálom a je jednou z najväčších slovenských personálnych agentúr pôsobiacich na Slovensku.

Cieľom ProAct People Slovensko je poskytovanie kvalitných a profesionálnych služieb aj najnáročnejším klientom. Prvoradým záujmom našej spoločnosti, ktorý sa snažíme docieliť, je spokojnosť klientov a zároveň zamestnancov v každom smere.

Sme držiteľmi povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2007/62302/18976/OISS 720/2007)

Proact People Slovensko v skratke:

- 18 rokov skúseností
- 900 dočasne pridelených pracovníkov denne
- 40 interných pracovníkov v 10 pobočkách v rámci SR
- viac ako 900 slovenských a zahraničných klientov

Na Slovensku nás nájdete v mestách Košice, Zvolen, B. Bystrica, Žilina, Levice, Komárno, Galanta, Nitra, Trnava, Trenčín, Bratislava a ich okolí, naše partnerské spoločnosti pôsobia v Českej republike, Maďarsku, Poľsku a Taliansku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Proact People Slovensko s.r.o.
Kpt.Nálepku 1597
924 01 Galanta

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2461109   Dátum zverejnenia: 8.12.2016