Vykládka elektroodpadu

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Gogoľova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
03.09.2015
Mzdové podmienky (brutto)
2.70 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce: Vykládka elektroodpadu
Termín: 4.9.2015 od 8:00 - 12:00
Mzda: 2,70€/brutto

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú emailovú adresu alebo telefonicky kontaktovať.
Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Agentúra brigádnici s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania brigády a uloženia do databázy uchádzačov o brigádu na dobu šiestich mesiacov, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je spoločnosť zaoberájuca sa recykláciou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Fyzická zdatnosť
Manuálna zručnosť

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2241329  Dátum zverejnenia: 2.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.70 EUR/hodina