Operátor/ka výroby, stabilná práca

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
priestory AUO Trenčín, okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 500,-€ + dochádzkový bonus + výkonnostná prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a balenie komponentov, evidencia výrobkov cez PC, kontrola výrobkov a jednotlivých balení

ROVNAKÉ PODMIENKY AKO U KMEŇOVÝCH ZAMESTNANCOV: PLAT,
PRACOVNÝ ODEV,
STRAVNÉ LÍSTKY,
PRÉMIE, ...
DOPRAVA v rámci Ttrenčína zdarma pre zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

práca v automobilovej výrobe v Trenčíne,
- práca na hlavný pracovný pomer, prácu v 3 alebo 4-zmennej prevádzke,
- vykonávanie manuálnej práce vo výrobe, obsluhovanie výrobných strojov a zariadení,
- čistenie, balenie a kontrolovanie kvality polovýrobkov alebo hotových výrobkov,
- hrubá mzda + príplatky + variabilné zložky mzdy (výkonový bonus do 30% základnej mzdy, prítomnostná prémia),
- už po skončení skúšobnej doby prvé navýšenie mzdy a ďalšie po zvyšovaní kvalifikácie a skúseností

„Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem o túto pracovnú pozíciu. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vykonáva jednotlivé operácie na linke podľa pracovného postupu v požadovanej rýchlosti
dbá na kvalitu odvedenej práce
dodržiava nariadenia teamlidra a zmenového majstra
dodržiava bezpečnosť práce a požiarne predpisy
kontroluje vykonané práce
vykonáva ďalšie úlohy a činnosti uložené nadriadeným zamestnancom

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2156777  Dátum zverejnenia: 30.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 500,-€ + dochádzkový bonus + výkonnostná prémia