Pracovník multimediálneho kontaktného centra

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Žilina, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2.5 EUR/mesiac, + prémie + výkonostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonická komunikácia so zákazníkmi klientov kontaktného centra/nie náhodný výber volajúcich
- aktívna ponuka služieb a produktov spracovaná v papierovej alebo elektronickej podobe
- osobná zodpovednosť za kvalitne poskytnuté informácie
- rýchle a efektívne riešenie požiadaviek zákazníka

- fixný plat aj motivačné príplatky
- flexibilný pracovný čas, práca na zmeny ranná, poobedná, skrátená - podmienkou je odpracovať aspoň 2 poobedné smeny/týždenne
- profesijný a kariérny rast
- po zapracovaní možnosť práce z domu
- možnosť zlepšenia sa v komunikácii pod dohľadom odborníkov akreditovaných Ministerstvom školstva
- príjemné a moderne vybavené pracovné prostredie s nádychom rodinnej atmosféry

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- časová flexibilita
- slušnosť
- bezchybný jazykový prejav
- trpezlivosť
- ochota pracovať na sebe a ďalej sa vzdelávať

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2146553  Dátum zverejnenia: 22.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.5 EUR/mesiac, + prémie + výkonostný bonus