Part time - Junior Operations Specialist

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4.30 eur/hodina brutto + 25% príplatok za víkend/sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kľúčové úlohy:
 starostlivosť o zákazníkov na všetkých úrovniach a komunikácia s koncovými zákazníkmi
 Údržba interných databáz zákazníkov
 Interná komunikácia s jednotlivými oddeleniami
 Administratívne úlohy

Ponúkame:
 Prácu v perspektívnom zelenom odvetví
 Prácu v priateľskom mladom kolektíve dynamickej medzinárodnej spoločnosti
 Možnosť odborného rastu podľa schopnosti a záujmov uchádzača
 Každodenné používanie cudzích jazykov
 Dôkladný training po nástupe do zamestnania
 Ako benefit 25% priplatok za pracu pocas víkendov a sviatkov

Hľadáme šikovných a dynamických mladých ľudí na trvalejšiu a súvislú brigádu na obdobie cca 5-6 mesiacov a viac, ktorí sa chcú naučiť veľa nového a denne využívať pokročilú znalosť cudzieho jazyka. Ľudí, ktorí budú k dispozícii v letných mesiacoch Po-Pia, aj počas niektorých víkendov.
Bližšie informácie dostanú pozvaní kandidáti na osobnom pohovore.

Schopnosti a požiadavky:
 Študent vysokej školy
 Pokročilá znalosť jedneho z jazykov: francúzština, taliančina, nemčina, rumunčina alebo poľština - NUTNOSŤ
 Základné znalosti Excelu sú výhodou
 Základná úroveň angličtiny je výhodou
 Dobré komunikačné schopnosti
 Schopnosť operatívne riešiť problémy a úlohy
 Proaktívny prístup
 Pohybliva pracovna doba – medzi 10:00 a 19:00, praca na rozne smeny
 Ochota pracovat cez víkendy a sviatky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Náš klient, spoločnosť HYLA Mobile hľadá pre svoj expandujúci slovenský team mladých dynamických ľudí, ktorí sa neboja výziev a radi zdokonaľujú svoje schopnosti. Od záujemcov o uvedenú pozíciu sa očakáva, že budú na pokročilej úrovni ovládať jeden uvedených jazykov: francúzština, nemčina, taliančina, rumunčina alebo poľština. Základy angličtiny, sú kvôli internej komunikácii vítané, ale nie nutné. Základná znalosť Excelu je výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

výborná znalosť 1 z uvedených jazykov

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Poľský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Rumunský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

- pokročilá znalosť jedného z uvedených jazykov je základnou požiadavkou. Znalosť jazyka bude preverená na osobnom pohovore.
- znalosť angličtiny je výhodou ale nie podmienkou
- znalosť práce s Excelom je vítaná

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2085251  Dátum zverejnenia: 16.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4.30 eur/hodina brutto + 25% príplatok za víkend/sviatok