Operátor logistiky v automobilovom priemysle

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou + prémie + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zásobovanie výrobnej linky potrebnými dielmi prostredníctvom VZV a ťahacích súprav, príprava a prebaľovanie materiálu.
- Práca na 3 zmeny v striedaní po týždňoch.
- Prax na VZV min. 1 rok. Platný preukaz VZV skupiny: C, W1
- Požiadavky: základné vzdelanie, ochota pracovať na zmeny, manuálna zručnosť

- práca na štandardnú pracovnú zmluvu
- zaujímavo nastavená základná hrubá mzda
- stravné lístky v hodnote 3,15 €
- pracovné oblečenie
- zákonné príplatky /nočná práca, nadčasy, práca cez sviatky, víkendy/
- prémie: individuálna a kolektívna
- 13. plat
- platené 5 dňové školenie (ak nastúpite do zamestnania)
- preplatená lekárska prehliadka
- ponúkame ubytovanie v hodnote 100 €

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú emailovú adresu.
Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Proact People Slovensko, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č.122/2013 Z.z. ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť patrí medzi lídrov vo výrobe automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
ochota pracovať na tri zmeny
dobrý zdravotný stav - fyzická kondícia
spoľahlivosť

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2056594  Dátum zverejnenia: 3.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou + prémie + benefity