Horizontkár/ Brúsič/ Vyvrtávač/ / Frézar

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
okres Prešov
Termín nástupu
15.09.2015
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Čítanie technických výkresov.
- Obsluha a sledovanie chodu jedného, alebo viacerých strojov.
- Kontrola opracovaných výrobkov pomocou meracích prístrojov.

Znalosť obsluhy výrobných strojov aj jednotlivo výhodou:
horizontky - WHN 13 A, WHN 10 C, WH 9 A, WHN 75
frézy - FGSV 50, FGS 32, FWGJ 32
vyvŕtavačky - 2D 450
brúsky - BRH 20 A, BRH 40 D a BPV 8 A

+ všetky zákonné príplatky (nočné, sviatky, nadčasy) a stravné.

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú mailovú adresu.
Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Proact People Slovensko, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č.122/2013 Z.z. ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Stabilná a strojárska výroba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárska výroba

- stredoškolské vzdelanie technického zamerania
- čítanie technických výkresov
- prax na uvedených výrobných strojoch výhodou
- presnosť, dôslednosť a zodpovednosť

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2038037  Dátum zverejnenia: 31.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac