Manipulant vo výrobe s VZV preukazom !

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Malacky, Bratislavský kraj, okres Malacky
Termín nástupu
ASAP
450 - 800 EUR/mesiac, Základná mzda+osobné ohodnotenie+prémie+docházdkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec na pozícii výrobný pracovník zabezpečuje a zodpovedá za plnenie nasledovných úloh: práce výrobného charakteru v súlade s platnými pracovnými postupmi, na ktoré bol zaškolený; kontrola výrobku s dôrazom na zaistenie požadovanej kvality.

Práca vhodná skôr pre mužov

Základná mzda + osobné ohodnotenie + prémie + docházdkový bonus
Doprava
Kvalitné zaškolenie v špecializovanom školiacom stredisku
Možnosť profesionálneho rastu

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú emailovú adresu.
Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Proact People Slovensko, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je spoločnosť, ktorá pôsobí v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať na zmeny
Precíznosť, zmysel pre detail
Manuálna zručnosť
Zodpovednosť
Platný VZV preukaz

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1877320  Dátum zverejnenia: 29.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 450 - 800 EUR/mesiac, Základná mzda+osobné ohodnotenie+prémie+docházdkový bonus