Operátor výroby

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Komárno
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
2,60 €/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vizuálna kontrola
• rezanie káblov
• nakladanie vodičov na tabule
• bandážovanie
• izolovanie

stravné lístky v hodnote 3,80€
práca na 2 zmeny

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú emailovú adresu.

Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Proact People Slovensko, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č.122/2013 Z.z. ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Našim klientom je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou súčiastok pre LCD monitory a základných dosiek, ktoré sa využívajú ako komponent pri výrobe elektroniky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax vo výrobe výhodou
• spoľahlivosť pri výkone práce
• 100% dochádzka
• manuálna zručnosť
• vynikajúci zrak

Spoločnosť Proact People Slovensko vznikla s výlučne slovenským kapitálom a je jednou z najväčších slovenských personálnych agentúr pôsobiacich na Slovensku.

Cieľom ProAct People Slovensko je poskytovanie kvalitných a profesionálnych služieb aj najnáročnejším klientom. Prvoradým záujmom našej spoločnosti, ktorý sa snažíme docieliť, je spokojnosť klientov a zároveň zamestnancov v každom smere.

Sme držiteľmi povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2007/62302/18976/OISS 720/2007)

Proact People Slovensko v skratke:

- 18 rokov skúseností
- 900 dočasne pridelených pracovníkov denne
- 40 interných pracovníkov v 10 pobočkách v rámci SR
- viac ako 900 slovenských a zahraničných klientov

Na Slovensku nás nájdete v mestách Košice, Zvolen, B. Bystrica, Žilina, Levice, Komárno, Galanta, Nitra, Trnava, Trenčín, Bratislava a ich okolí, naše partnerské spoločnosti pôsobia v Českej republike, Maďarsku, Poľsku a Taliansku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Proact People Slovensko s.r.o.
Jókaiho 39
94501 Komárno
ID: 1812025   Dátum zverejnenia: 17.10.2016