Balič skleného vlákna

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
okres Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
840 - 960 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrolovanie množstva a kvality vyrábanej produkcie
- organizovanie práce na združovacom stroji
- kontrolovanie počtu a kvality spotrebovávaných návinov
- vykladanie návinov do zásobných regálov
- manipulovanie s bremenami, vrátane bremien nad 15 kg
- vykonávanie váženia a označovania hotových výrobkov etiketami
- náborový príspevok:
400 Eur po 3 mesiacoch
600 Eur po 6 mesiacoch
1000 Eur po 12 mesiacoch

Nepretržitá 4 zmenná prevádzka:2x ranná, 2x poobedná, 2x nočná, 2x voľno - 8h pracovné zmeny

Bezplatná doprava autobusom na trase:

Trasa č. 1: Šoporňa, Šintava, Sereď, Dolná Streda, Vlčkovce, Opoj, Majcichov, Zeleneč, Trnava

Trasa č. 2: Hlohovec, Leopoldov, Trakovice, Bučany, Brestovany, Dolné Lovčice, Zavar, Križovany nad Dudváhom, Trnava

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú emailovú adresu.
Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Proact People Slovensko, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Výrobca rôznych druhov skleného vlákna

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

fyzická zdatnosť
výborný zdravotný stav

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1646290  Dátum zverejnenia: 11.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 840 - 960 EUR/mesiac