Expedient v mliekárenskom podniku

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
580 - 730 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Expedient - picker (distribúcia)
- náplň práce - expedovanie objednávok za pomoci ručného snímača kódov a paletového vozíka
- práca v chladnom expedičnom sklade (5-7 stupňov C)
- práca na zmeny - 12 hod
- nepretržitá prevádzka

- pracovné oblečenie (zimná bunda, rukavice, obuv)
- príplatky nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú emailovú adresu.
Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Proact People Slovensko, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná mliekárenská spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

skladník

- spoľahlivosť pri výkone práce
- 100% dochádzka
- manuálna zručnosť
- vynikajúci zdravotný stav
- ochota pracovať na zmeny
- nutný Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve pri podpise zmluvy (ak ho uchádzač nemá, je možné si ho dať vystaviť aj po pohovore)
- nutný čistý register trestov!
Neposkytujeme ubytovanie, ani príspevok na ubytovanie a dopravu, preto je pozícia vhodná pre záujemcov len z Bratislavy a blízkeho okolia!

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1289564  Dátum zverejnenia: 8.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 580 - 730 EUR/mesiac