Lekár/Rádiológ – špecialista na CT a USG

Pro RTG, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhodnocuje digitálne scany získané za pomoci CT a USG modality pri diagnostikovaní klinického stavu pacienta alebo jeho ochorenia
- spoločne s ostatnými dostupnými informáciami o zdravotnom stave pacienta vyhodnocuje a determinuje zdravotné rizikové faktory a/alebo zodpovedajúce zdravotné diagnózy
- vykonáva alebo supervízuje CT a ultrazvukové vyšetrenia (stanovuje dodatočné sekvencie snímania, a pod.) s pomocou rádiologických technikov

- Konkurencieschopná mzda
- Ďalší osobný a profesijný rast
- Vzdelávanie v obore
- Stabilný a ústretový tím na pracovisku
- Teambuildingové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Medicína

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

- VŠ vzdelanie, Odbor: Medicína
- Ukončená atestácia v odbore: Rádiológia
- 2 – 3 ročná skúsenosť s CT a USG diagnostikovaním
- Jazyk: slovenský, znalosť anglického jazyka výhodou
- Potreba komplexného poznania ľudskej anatómie, lekárskych a vedeckých zásad týkajúcich sa ľudského zdravia
- Technická zdatnosť a počítačová gramotnosť (vyžadovaná častá práca s počítačom)
- Vysoká sústredenosť, analytické schopnosti a vysoký zmysel pre detail
- Silný záujem o prácu s veľkými ambíciami učiť sa a profesionálne rásť
- Pozitívny vzťah k práci a k pacientom

Spoločnosť Pro RTG je neštátnym zdravotníckym zariadením. Už niekoľko rokov poskytujeme komplexnú starostlivosť v odbore rádiológie. V našom diagnostickom centre realizujeme vyšetrenia na CT, USG a RTG modalitách.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1873565  Dátum zverejnenia: 27.10.2014