Servisný technik, IT servisný technik

PRO NAUTAS SLOVAKIA, s.r.o.

Hlavná 14a, 945 04 Komárno - Nová Stráž, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
11.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

IT servisný inžinier
- návrh a budovanie počítačových sietí na námornych lodiach
- dialková podpora IT a komunikačných zariadení na lodiach
- inštalácia a opravy IT priamo na palube lodí

Servisný technik lodných navigačných a komunikačných zariadení
-oprava navigačných a komunikačných zariadení na palube lodí
-výmena alebo prebudovanie existujucich systémov
-inštalácia nových zariadení na lodiach
-vykonávanie pravidelných prehliadok spôsobilosti na určité zariadenia

Ponúkame zaujímavú a atraktívnu prácu, s možnosťou profesionálneho rastu,
v medzinárodnom kolektíve, možnosť cestovať, spoznávať mnoho zaujímavých ludí
a krajín.

pre výberové konanie požadujeme CV slovensky a anglicky zaslané e-mailom.
Kontaktujeme každého uchádzača a dohodneme termín osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

IT technik, elektonik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

-vzdelanie v obore IT alebo telekomunikácie.
- prax v manuálnej práci s elektronikou
-otvorenosť pre nové znalosti a poznatky.
-pripravenosť pracovat v medzinárodnej skupine ludí a cestovať po celom svete počas výkonu práce.

Firma PRO NAUTAS je celosvetovo pôsobiaca servisná firma pre lodiarske spoločnosti. Špecializujeme sa na navigačné a komunikačné zariadenia, satelitné komunikačné systémy prispôsobené zákazníkom a IT služby. Firma má pobočky v týchto mestách: Leer(Nemecko), Rotterdam(Holandsko), Komárno(Slovensko),Singapore.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2522079  Dátum zverejnenia: 20.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou