BE Java/2EE Programátor - Junior s praxou popri VŠ

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): dohodou /závislé od skúseností/
  • Termín nástupu: dohodou,
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie a aplikačných komponentov na platforme J2EE /JAVA/Groovy/Hadoop/SQL/Oracle
s využitím ďaľších technologií (JSP, JS, XML/XSLT, Web Services, Hibernate, Spring, Jenkins, )
- používanie MVC architektúry a služieb Rest a SOAP
- ORM technológie (JPA, Hibernate)
• Vývoj funkcionality nových riešení
• Tvorba a definovanie špecifikácií podľa business užívateľov aplikácií
• Podieľanie sa na implementácii vybraných častí systému
• Testovanie vybraných častí systému a identifikácia problémov
• Tvorba dokumentácie k vyvinutému softvéru /v anglickom jazyku/
• Celý vývoj sa realizuje za použitia agilných vývojových metód (AGILE methodologies) a projektovej metodologie (Scrum)

Iné výhody

- Práca v medzinárodnom tíme
- Zázemie rastúcej a rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti
- Jazykové vzdelávanie a technické kurzy
- Rôznorodosť projektov, práca s najnovšími technológiami

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť poskytuje svojim klientom komplexné softvérové biznis riešenia a IT služby.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Software Programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
Java EE - Pokročilý

Požadovaná prax

IT
1

• VŠ/vyššie odborné vzdelanie v oblasti IT
• Akceptujeme aj študenta 4, alebo 5 ročníka vysokej školy s praktickými skúsenosťami , ktorý može neskôr nastúpiť do TPP od mája 2016.
• Min. 1-2 roky skúseností s vývojom web aplikácií, programovaním ( Java , J2EE ) ako part-time popri štúdiu
• Skúsenosti s ďaľšími technológiami sú vítané Web services, SOAP, Hadoop, Hibernate, XML, Spring..
• Skúsenosť s integračnými technológiami, rôznymi prostrediami a nástrojmi vítaná
• Orientácia v relačných databázach (Oracle, SQL, MS SQL Server)
• Výhodou je znalosť čítania UML a orientácia UNIX/Linux prostredí
• komunikatívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom)
• Veľmi vítané sú skúsenosti s agilnou metodológiou projektového manažmentu Scrum a vývojových metód Agile Metodologies
• znalosť JIRA software tools

• Silná motivácia učiť sa nové IT technológie
• Vítané skúsenosti s prácov v medzinárodnom tíme a dobré komunikačné schopnosti
• Tímovosť, proaktívny prístup k zvereným úlohám, flexibilita

Pro HR, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť špecializujúca sa na oblasť služieb recruiting & selection, executive search a HR consulting. Svojim klientom poskytujeme individuálny prístup k riešeniu otázky zabezpečenia kvalifikovaných zamestnancov. Pro HR realizuje vyhľadávanie a výber kandidátov aktívnym a priamym spôsobom prostredníctvom služieb recruiting & selection a executive search.

Konzultanti spoločnosti permanentne mapujú trh, poznajú aký typ zamestnancov sa nachádza v spoločnostiach s podobným zameraním klienta, príp. konkrétne vhodné pozície s ich náplňou a zodpovednosťami v iných spoločnostiach. Na základe ich znalosti je možné priamo osloviť potenciálne vhodného kandidáta s požadovaným súborom znalostí a skúsenosti.

Spoločnosť Pro HR, s.r.o. sa v oblasti vyhladávania a výberu kandidátov špecializuje na cieľovú skupinu:
1. nižší, stredný, vyšší manažment
2. špecializované pozície – financie, predaj & marketing, logistika & nákup, procesy a kvalita, project management & stratégia + support, CRM
3. IT/telco technické pozície, Help Desk pozície (IT a telco špecialisti, programátori, analytici, SW architekti, projektoví manažéri, atď.)
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/4810/4232/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby poslali C.V. na E-mail: [email protected], spolu so súhlasom s uchovaním osobných údajov v spoločnosti Pro HR v tomto znení:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Pro HR, s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 28 odst. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti Pro HR, s.r.o.

Kontakt

ID: 3037288  Dátum zverejnenia: 28.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou /závislé od skúseností/