Business Operations Manager (supply chain)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Business Operations Manažér je zodpovedný za obstarávanie všetkých materiálov, produktov a služieb pre spoločnosť v rámci zvereného regiónu EMEA. Strategicky dohliada na nákup produktov. Jeho hlavným cieľom je dodržiavať maticu zásob a udržiavať výkonnosť dodávok od dodávateľov, kontrola/sledovanie a vytváranie matíc merania dodávateľov a zaisťovať dodržiavanie cieľov objemov materiálov, včasných dodávok.

Hlavné kľúčové úlohy:

• Strategické vedenie a udržiavanie obchodných vzťahov na úrovni jednotlivých dodávateľov.
•Práca s dodávateľmi pri vypracovaní plánov dodávok a zásob
•Dohliada na supply chain proces v spolupráci s tímom.
• Vytvára a implementuje kontrolné procedúry.
• Vytvára a implementuje kontrolné procedúry pre obstarávanie.
• Zlepšuje systémy a business praktiky.
• Riadi dodávateľskú stranu podľa štandardov na procesy a reportingové požiadavky.
• Reportuje manažmentu spoločnosti

Iné výhody

• zázemie medzinárodnej spoločnosti
• práca v modernom a dynamickom prostredí s využítím vlastného osobnostného potenciálu a individuálnej pridanej hodnoty.
• samostatná a zodpovedná pracovná pozícia, ktorá má možnosť ďalej rozvíjať doterajšie skúsenosti
• vzdelávanie a rozvoj zamestnancov
• platové podmienky a ďalšie zamestnanecké výhody zodpovedajúce postaveniu pozície (bližšie informácie na osobnom stretnutí)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Stabilná medzinárodná spoločnost.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

obstarávanie, nákup v IT
5

- min. 5 rokov skúseností na podobnej pozícii v oblasti obstarávania, procurement, supply chain management vo výrobnej, prípadne obchodnej spoločnosti (IT, telekomunikácie je veľkou výhodou)
- podmienkou je aktívná znalosť anglického jazyka (Business English)
- výborné a preukázateľné skúsenosti s plánovaním, odhadovaním, prognózovaním zdrojov,
- skúsenosti s uzatváraním, vyjednávaním kontraktov a cenotvorbou
- veľmi dobré analytické myslenie,
- vynikajúce organizačné schopnosti a schopnosť predvídať rizíká,
- orientácia na proces optimalizácie nákladov

Pro HR, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť špecializujúca sa na oblasť služieb recruiting & selection, executive search a HR consulting. Svojim klientom poskytujeme individuálny prístup k riešeniu otázky zabezpečenia kvalifikovaných zamestnancov. Pro HR realizuje vyhľadávanie a výber kandidátov aktívnym a priamym spôsobom prostredníctvom služieb recruiting & selection a executive search.

Konzultanti spoločnosti permanentne mapujú trh, poznajú aký typ zamestnancov sa nachádza v spoločnostiach s podobným zameraním klienta, príp. konkrétne vhodné pozície s ich náplňou a zodpovednosťami v iných spoločnostiach. Na základe ich znalosti je možné priamo osloviť potenciálne vhodného kandidáta s požadovaným súborom znalostí a skúsenosti.

Spoločnosť Pro HR, s.r.o. sa v oblasti vyhladávania a výberu kandidátov špecializuje na cieľovú skupinu:
1. nižší, stredný, vyšší manažment
2. špecializované pozície – financie, predaj & marketing, logistika & nákup, procesy a kvalita, project management & stratégia + support, CRM
3. IT/telco technické pozície, Help Desk pozície (IT a telco špecialisti, programátori, analytici, SW architekti, projektoví manažéri, atď.)
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/4810/4232/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby poslali C.V. na E-mail: [email protected], spolu so súhlasom s uchovaním osobných údajov v spoločnosti Pro HR v tomto znení:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Pro HR, s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 28 odst. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti Pro HR, s.r.o.

Kontakt

ID: 2522271  Dátum zverejnenia: 18.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou