Industrial Engineer / Plant Manager

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Mzdové podmienky (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Industrial Engineer/plant manager pomáha pri implementácii nových produktov /projektov do sériovej výroby, vytvára výrobné a skladové plány, vytvára a udržuje systémy pre definovanie štandardov, reportuje o využívaní zariadení, facilít, materiálu a zamestnancov s cieľom zvýšiť výkonnosť prevádzky vrátane plánovania a riadenia aktivít orientovaných na rozvoj a dodržiavanie štandardov kvality pre procesy, materiál a produkty. Industrial Engineer bude využívať Lean Six Sigma nástroje, 5S a metodológiu s cieľom znížiť nedostatky/prestoje v rámci prevádzky a zvyšovať tak spokojnosť klienta.

Hlavné kľúčové úlohy
• Dodržiavanie kľúčových korporátnych hodnôt: orientácia na výsledok, integrita, neustále učenie a zlepšovanie sa, rešpekt a angažovanie sa.
• Zodpovednosť za riadenie projektov rôznych veľkostí s orientáciou na návrh a dizajn facilít, integráciu nových zákazníkov, proces zmeny, nasadenie technológií, plánovanie a nasadenie ľudských zdrojov a ďalšie aktivity súvisiace s efektivitou a znižovaním prestojov/nedostatkov.
• Zodpovednosť za kontrolu Request for Proposals a zabezpečenie súvisiacich odhadov pracovných nákladov, príprava riešení a ich prezentácií a následne integráciu/nasadenie získaného projektu.
• Zodpovednosť za analyzovanie priestoru a kapacity z pohľadu na súčasné a odhadované objemy výroby s cieľom určiť mieru využitia a odporučiť nevyhnutné kroky a zmeny pôdorysu prevádzky.
• Zodpovednosť za analýzu požiadaviek na pracovnú silu a spôsob jej nasadenia s cieľom odporučiť najefektívnejšie metódy plnenia požiadaviek zákazníkov.
• Zodpovednosť za zhodnotenie vhodnosti použitých techník, ľudských zdrojov a zariadení na určenie kapacity výroby.
• Plánuje a navrhuje systémy, ktoré zvyšujú produktivitu prostredníctvom zlepšovania integrácie ľudí, materiálu a zariadení.
• Odporúča zmeny pracovných metód, bezpečnostných opatrení a organizácie práce.
• Vytvára pracovné štandardy prostredníctvom analýzy pracovných vzoriek, postupu práce, metód výroby a techník operátorov.
• Reportuje manažmentu
• Dohliada nad dodržiavaním bezpečnosti a bezpečnostných noriem pri práci.

Iné výhody

• zázemie medzinárodnej spoločnosti
• práca v modernom a dynamickom prostredí s využítím vlastného osobnostného potenciálu a individuálnej pridanej hodnoty.
• samostatná a zodpovedná pracovná pozícia, ktorá má možnosť využívať riadiace kompetencie
• vzdelávanie a rozvoj zamestnancov
• platové podmienky a ďalšie zamestnanecké výhody zodpovedajúce postaveniu pozície (bližšie informácie na osobnom stretnutí)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Stabilná medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

industrial project management
3

- min. 3 roky skúseností na podobnej pozícii v oblasti riadenia priemyselného inžinieringu a projektového manažmentu vo výrobnej spoločnosti (strojárskej, automotive a pod.)
• znalosť warehouse management system (WMS),
• znalosť MS Office, Visio, 5S,
• veľmi dobrá schopnosť chápať procesy a kooperovať s inými oddeleniami,
• zručnosť v riadení projektov v rátane rozpočtu, nákladov a návratu investícií,
- aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou
- schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu,
- vynikajúce plánovacie a organizačné schopnosti, schopnosť predvídať rizíká,
- orientácia na riešenie problémov, stresová odolnosť, proaktívne vystupovanie, strategické myslenie
- veľmi dobré komunikačné zručnosti

Pro HR, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť špecializujúca sa na oblasť služieb recruiting & selection, executive search a HR consulting. Svojim klientom poskytujeme individuálny prístup k riešeniu otázky zabezpečenia kvalifikovaných zamestnancov. Pro HR realizuje vyhľadávanie a výber kandidátov aktívnym a priamym spôsobom prostredníctvom služieb recruiting & selection a executive search.

Konzultanti spoločnosti permanentne mapujú trh, poznajú aký typ zamestnancov sa nachádza v spoločnostiach s podobným zameraním klienta, príp. konkrétne vhodné pozície s ich náplňou a zodpovednosťami v iných spoločnostiach. Na základe ich znalosti je možné priamo osloviť potenciálne vhodného kandidáta s požadovaným súborom znalostí a skúsenosti.

Spoločnosť Pro HR, s.r.o. sa v oblasti vyhladávania a výberu kandidátov špecializuje na cieľovú skupinu:
1. nižší, stredný, vyšší manažment
2. špecializované pozície – financie, predaj & marketing, logistika & nákup, procesy a kvalita, project management & stratégia + support, CRM
3. IT/telco technické pozície, Help Desk pozície (IT a telco špecialisti, programátori, analytici, SW architekti, projektoví manažéri, atď.)
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/4810/4232/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby poslali C.V. na E-mail: [email protected], spolu so súhlasom s uchovaním osobných údajov v spoločnosti Pro HR v tomto znení:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Pro HR, s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 28 odst. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti Pro HR, s.r.o.

Kontakt

ID: 2114667  Dátum zverejnenia: 19.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou