Predajca motocyklov Harley-Davidson®

PRO HD, spol. s r.o.

Miesto práce
Rebarborová 1b, 821 07 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 400 EUR/mesiacnetto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme autorizovaný predajca motocyklov značky Harley-Davidson. Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2011. Kvalitné zázemie vo firme je podstatné na dosahovanie našich cieľov a preto na pozíciu odborného predajcu potrebujeme zodpovedného človeka, ktorý sa bude starať o potreby našich zákazníkov:
• Predaj motocyklov, oblečenia a doplnkov značky Harley-Davidson®,
• Aktívny predaj motocyklov v showroome, objednávanie motocyklov, prislúchajúca administratívno-obchodná agenda, uzatváranie lízingových a poistných zmlúv, vykonávanie prezentácie nových motocyklov a predvádzacích jázd, agenda jazdených motocyklov,
• Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov,
• Každodenná starostlivosť o existujúcich aj nových zákazníkov, priamy kontakt so zákazníkmi (osobný, telefonický, e-mailový)
• Spoluzodpovednosť za plnenie plánu predaja
• Sledovanie vývoja, trendov, noviniek, konkurencie v odvetví
• Spolupráca pri marketingových aktivitách (účasť na veľtrhoch a pod.)
• Kooperácia s prípravou produktových ponúk servisu, náhradných dielov, doplnkov, oblečenia, popredajných služieb, zisťovanie potrieb a spokojnosti zákazníkov po predaji
• Práca s databázovým softwarom (CRM)
• Účasť na firemných školeniach a stretnutiach

Anglický jazyk - aktívne. Nemecký jazyk vítaný.

Flexibilná práca samostatne aj v tíme s vlastnou zodpovednosťou. Práca v mladom vždy pozitívne naladenom kolektíve. Atraktívne zľavy na produkty spoločnosti. Odborné školenia vrámci spoločnosti Harley-Davidson Europe, Ltd. PC a telefón sú u nás štandardom.

Pokiaľ spĺňate vyššie uvedené požiadavky a ponuka Vás zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis v anglickom jazyku a krátky motivačný list. Odpovieme uchádzačom, ktorí vyhovujú nášmu profilu.

Poskytnutím svojich osobných údajov dávate súhlas s ich spracovaním a uchovávaním v databáze spoločnosti PRO HD, spol. s.r.o., Rebarborová 1/A, 821 07 Bratislava, autorizovaného dílera značky Harley-Davidson, za účelom sprostredkovania práce v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov. Súčasne tým potvrdzujete, že uvedené osobné údaje sú pravdivé a úplné. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Výhodou je prax a skúsenosť v oblasti predaja motorových vozidiel
• Orientácia a prehľad v oblasti motocyklového trhu je veľmi vítaná
• Samostatnosť, angažovanosť a kreatívne myslenie v práci
• Príjemné vystupovanie, prirodzená schopnosť komunikácie , ústretovosť ku klientom, empatia, schopnosť pochopiť potreby a špecifiká zákazníka
• Lojalita a príslušnosť k značke H-D®
• Ochota pracovať, osobné nasadenie a nadšenie pre danú prácu

Harley-Davidson® Bratislava v zastúpení H & A Moto Bike s.r.o,, je prvý autorizovaný predajca Harley-Davidson® na Slovensku.

Harley-Davidson® je svetová prémiová značka, ktorá okrem legendárnych motocyklov, ponúka aj špeciálne motocyklové oblečenie, príslušenstvo a doplnky, spĺňajúce najprísnejšie bezpečnostné a funkčné kritéria, ako aj športové a módne oblečenie na každodenné nosenie, pre mužov aj ženy.

Harley-Davidson® nie je bežná konfekčná značka, nemôžete ju nájsť „na každom rohu“. Je predávaná a distribuovaná výhradne cez sieť svojich autorizovaných predajcov, čím si drží výsostnú exkluzivitu pre jej užívateľov a zaručuje im najvyššiu kvalitu a originalitu. Väčšina produktov je extrémne limitovaná, čo podporuje a zvyšuje Vašu individualitu.

Harley-Davidson® oslávil v roku 2012 už 100 rokov výroby oblečenia a to doslova znamená, že si môžete obliecť legendu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2203551  Dátum zverejnenia: 2.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac