Obsluha/čašník/čašníčka do bistra Háj na Račianskej

Pro Gastro s.r.o.

Miesto práce
Bistro Háj, Račianska 37, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 7 EUR/hod.bonusy a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KOHO POTREBUJEME?
Hľadáme čašníka/čašníčku, baristu/baristku, ktorý/á má skúsenosti s prácou v bistre/reštaurácii.

ČO BUDETE ROBIŤ?
Vaša práca bude spočívať v predaji čerstvých pekárenských výrobkov (ktoré sa vyrábajú priamo u nás v bistre), príprave kávy a nápojov, roznášanie jedál z kuchyne, debarasovanie použitých riadov zo stolov, starostlivosť o čistotu na pracovisku aj rajóne a rôzna príprava vecí zabezpečujúca plynulý chod bistra (napr. pulírovanie príborov alebo sušenie ovocia).

ČO PONÚKAME?
Hľadáme nových kolegov/kolegyne do prevádzky, ktorá sa nachádza na Račianskej ulici č. 37 v blízkosti el. zastávky Ursínyho.

V Háji máme otvorené streda až nedeľa, od 7:30 hod. do 22:00 hod.

U nás v kaviarni máme vybudované priateľské vzťahy s našimi zákazníkmi.

Práca s profesionálmi vo svojom odbore

Kvalitné jedlo ako stravné počas dňa

Ranná káva a pitný režim zadarmo

Fajčiarske pauzy pred prácou a po práci (rozumej - nefajčíme počas pracovnej doby)

Tímovú pohodu a priateľské vzťahy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastro, bistro, kaviareň

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pekáreň a kaviareň Háj (Petržalka) - remeselná, ručná výroba kysnutého maslového pečiva, zákuskov a hamburgerových žemlí pre reštaurácie a domácnosti s útulnou kaviarňou.
Bistro Háj (Račianske mýto) - pekáreň, reštaurácia a kaviareň s kvalitatívne orientovanou gastronómiou z výberových zdrojov od kávy a pív, cez múku a maslo až po hotové brunche, obedy a večerné menu pripravovaných našou pekárkou a šéfkuchárom.
ID: 4786455  Dátum zverejnenia: 17.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.