Lektor nemeckého a anglického jazyka

PRO EDUCATION International LANGUAGE EDUCATION & CONSULTING CENTRE s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Bratislava, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
podľa dohody čo najskôr
500 - 1500 EUR/mesiac. Výška odmeny závisí od dohodnutého rozsahu a kvality práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodných kandidátov na pozície lektora NEMECKÉHO a ANGLICKÉHO jazyka vo firemných kurzoch predovšetkým pre klientov v BRATISLAVE a ŽILINE s nástupom IHNEĎ.

Prioritne potrebujeme pokryť RANNÉ termíny výučby + poobedné termíny sú vítané.

Zameranie jazykových kurzov: všeobecný a business jazyk

Spolupráca je možná iba na základe ŽIVNOSTENSKÉHO OPRÁVNENIA.

Ponúkame:
- dlhodobú tímovú spoluprácu
- motivujúce odmeňovanie

Informácie o výberovom konaní

Požadované dokumenty:
- sprievodný/motivačný list,
- životopis v slovenskom a nemeckom/anglickom jazyku
- kópia vysokoškolského diplomu
- kópia certifikátov a diplomov súvisiacich s preukázaním odbornosti
- referencie
- súhlas so spracovaním osobných údajov
- fotografia

Žiadosť spolu so štrukturovaným životopisom a požadovanými dokumentami posielajte na našu e-mailovú adresu /"[email protected]"/ a do predmetu správy prosím uveďte: Lektor nemeckého a anglického jazyka.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pedagogické vzdelanie alebo štátna skúška, vzdelanie zamerané na jazyk

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Očakávame:
- pedagogické vzdelanie alebo vzdelanie zamerané na jazyk
- praktické skúsenosti s vyučovaním min. 5 rokov
- kreatívne vyučovacie metódy
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- schopnosť pracovať v tíme
- flexibilitu
- kreatívnosť
- spoľahlivosť

PRO EDUCATION International LANGUAGE EDUCATION & CONSULTING CENTRE s.r.o. - jazykové, vzdelávacie a poradenské centrum s dlhoročnými skúsenosťami na trhu jazykového a ďalšieho vzdelávania s pôsobnosťou v celej Slovenskej a Českej republike.

Ponúkame komplexné vzdelávacie a poradenské služby v oblasti jazykového vzdelávania, jazykových a študijných pobytov v zahraničí, vzdelávania v oblasti soft skills & hard skills, prekladov a tlmočenia, projektového poradenstva a pracovného poradenstva pre verejnosť, pre individuálnych a firemných klientov.

The Language Education and Consulting Centre, located in Bratislava, operating in the whole Slovak and Czech Republics. We offer services in the area of translating, interpreting, language education for our individual and company clients, soft skills etc.

PRO EDUCATION International LANGUAGE EDUCATION & CONSULTING CENTRE GmbH ist Ausbildungs-und Beratungszentrum mit langjährigen Erfahrungen auf dem Markt der Ausbildung und Tätigkeiten in der ganzen Slowakei und Tschechei. Wir bieten Ganzheitausbildung und fachmännische Dienstleistungen auf dem Gebiet der Bildung des Fremdsprachenunterrichts, auf dem Gebiet von Management, Projekte und Analyse. Wir bieten Übersetzungs-und Dolmetscherdienste, Sprachkurse für Privat-und Firmenkunden, wir organisieren Schulungen in Soft Skills (kaufmännische, Kommunikations -und Managementfähigkeiten), wir bieten Projektberatung, wir arbeiten Prozessanalyse der Gesellschaft aus.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2708916  Dátum zverejnenia: 31.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 1500 EUR/mesiac. Výška odmeny závisí od dohodnutého rozsahu a kvality práce.