HR manažér (part time)

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiac1.400€ brutto fix mesačne (po skúšobnej dobe možné výrazné navýšenie) + osobné bonusy: po zaškolení až do výšky 50% z mesačnej mzdy podľa dosahovaných výsledkov) + bonusy za HV

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného a odborne zdatného kandidáta na polovičný úväzok na pozíciu HR manažér. Úspešný kandidát by mal mať hands-on prístup k zvereným úlohám. Veľkou výhodou je jeho predchádzajúce pôsobenie v oblasti health care.

Pracovná doba
- 0,5 úväzok, spolu 20 hodín týždenne (Pondelok Utorok, Štvrtok 7.30 -12.00, streda 10.00-14.00) + Výberové konania podľa potreby

Hlavné oblasti zodpovedností:

HR plánovanie
- Organizačná štruktúra
- Náplne práce
- Job design
- Optimalizácia a zjednotenie popisov pracovných pozícií
- Optimalizácia HR procesov
- Odmeňovacia politika, analýza a nastavenie systému odmeňovania

Nábor a selekcia

- Nábor zamestnancov na pozície medicínska koordinátorka, zdravotná sestra, technicko-administratívni pracovníci, spolupráca s CEO pri nábore lekárov
- Vedenie výberových konaní
- Onboarding nových zamestnancov
- Vzdelávanie
- Spokojnosť zamestnancov

HR analýzy

- Trh práce
- Úspešnosť náborových procesov

- atraktívne platové ohodnotenie s možnosťou ďalšieho platového rastu v horizonte prvého roku
- osobné finančné bonusy a podiel na hospodárskom výsledku spoločnosti
- zmluva na dobu neurčitú
- parkovanie v centre mesta 24/7
- príjemné pracovné prostredie po kompletnej rekonštrukcii priestorov vo veľkej poliklinike.
- služobný telefón
- notebook
- zamestnanecké karty pre zamestnanca a blízke osoby s bezplatným prístupom k nadštandardným službám polikliniky a zľavami v zdravotníckych prevádzkach zamestnávateľa

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Každý kandidát od nás dostane odpoveď ohľadom možnosti zúčastniť sa osobného pohovoru a výsledku výberového konania.

Môžete poslať životopis, aj keď nespĺňate všetky požiadavky alebo naopak máte vyššie nároky, napríklad na mzdu. Máme aj né pracovné ponuky, prípadne vám môžeme ponúknuť ďalšiu pracovnú ponuku aj v budúcnosti.

Poznáte niekoho, pre koho je táto pracovná príležitosť zaujímavá? Odporučte nám ho. Pri vybraných pracovných príležitostiach ponúkame za odporúčanie odmenu 300 EUR vo forme darčekových poukážok, info nájdete na našej stránke https://www.probs.sk/odmena-za-odporucanie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Našim klientom je moderná súkromná poliklinika.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie psychologického, ekonomického alebo príbuzného humanitného smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft OneDrive - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ľudské zdroje

Počet rokov praxe

3

- VŠ psychologického, ekonomického alebo príbuzného humanitného smeru
- Skúsenosti s HR manažmentom budov aspoň 3 roky
- Skúsenosti v oblasti health care výhodou
- Anglický jazyk aspoň B2
- Ruský jazyk, Ukrajinský jazyk výhodou
- Znalosť práce s balíkmi Microsoft office, Onedrive, Outlook na pokročilej úrovni, skúsenosti s cloudovými službami
- Osobnostné predpoklady: inšpiratívna osobnosť, vysoké komunikačné schopnosti ústne aj písomné, analytické myslenie
- Schopnosť samostatne plánovať a dodržiavať termíny,
- Hands-on prístup k zadaným úlohám,
- Proaktívny prístup k vzniknutým situáciám a iniciatívnosť.

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Stránska
E-mail: poslať životopis
ID: 4803914  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac