Účtovník/účtovníčka

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Od 1 700 EUR/mesiac1.700€ - 1.950€/mesačne vrátane motivačnej mesačnej variabilnej zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za účtovanie províznych faktúr a rekonciliácia provízií na mesačnej báze,
  • zodpovednosť za evidenciu majetku a účtovanie majetku,
  • odsúhlasovanie zostatkov účtov a hlavnej knihy, dokladová inventarizácia účtov,
  • spolupráca pri spracovaní mesačných a ročných závierok v rozsahu pridelenej agendy,
  • spolupráca pri príprave dohadných položiek pri mesačnej a ročnej závierke,
  • spolupráca pri spracovaní a príprave podkladov pre finančný audit a výpočet dane z príjmov v rozsahu pridelenej agendy,
  • účtovanie interných dokladov v rámci pridelenej agendy,
  • zabezpečenie prípravy podkladov podľa požiadaviek a dodržiavanie stanovených,
    účtovných a daňových termínov,
  • spracovanie podkladov, reportov a analýz podľa požiadaviek nadriadeného a vedenia spoločnosti,
  • vykonávanie ad hoc úloh na základe pokynov nadriadeného,
  • práca v pondelok až piatok,
  • pracovný čas s možnosťou flexibilného prispôsobenia.

  • motivačné ohodnotenie,

  • 3 dni Sick Days,

  • zľavy na dovolenku pre seba, rodinu a známych,

  • úzku spoluprácu s vedúcim a s kolegami,

  • referral bonus,

  • prácu v príjemnom a modernom prostredí,

  • multisport karta za zvýhodnenú cenu,

  • možnosť občasnej práce formou home office,

  • práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti,

  • príjemné pracovné prostredie.

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Každý kandidát od nás dostane odpoveď ohľadom možnosti zúčastniť sa osobného pohovoru a výsledku výberového konania.

Môžete poslať životopis, aj keď nespĺňate všetky požiadavky alebo naopak máte vyššie nároky, napríklad na mzdu. Máme aj né pracovné ponuky, prípadne vám môžeme ponúknuť ďalšiu pracovnú ponuku aj v budúcnosti.

Poznáte niekoho, pre koho je táto pracovná príležitosť zaujímavá? Odporučte nám ho. Pri vybraných pracovných príležitostiach ponúkame za odporúčanie odmenu 100€ vo forme darčekových poukážok, info nájdete na našej stránke www.probs.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.5.2024 (ostáva ešte 5 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Našim klientom je nadnárodná firma pôsobiaca v oblasti obchodu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské vzdelanie ideálne ekonomického zamerania,

  • ukončené vysokoškolské vzdelanie ideálne ekonomického zamerania,
  • prax v oblasti účtovníctva minimálne 3 roky,
  • pokročilá znalosť MS Excel,
  • teoretickú aj praktickú znalosť účtovníctva a daní (hlavne DPH a DzP),
  • skúsenosti s prácou v SAP sú výhodou,
  • znalosť Anglického jazyka výhodou,
  • znalosť IFRS - výhodou.

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Vyslúžil
Tel.: +421949123440
E-mail: poslať životopis
ID: 4800252  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac