Hlavný majster

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica, Slovenská Lupča, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizuje a koordinuje ľudí na robotníckych pozíciách,
- samostatne riadi, organizuje a kontroluje skladové procesy a činnosti,
- zodpovedá a vykonáva aktivity súvisiace s príjmom, manipuláciou a nakládkou tovarov
v sklade.

- možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti,
- motivujúce platové podmienky,
- program ďalších zamestnaneckých benefitov napr. príspevok na dovolenku, regeneráciu, šport, kultúru atď.

Vopred ďakujeme za Váš záujem a zaslanie profesijného životopisu v slovenskom alebo českom jazyku. Kontaktovať budeme všetkých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované podmienky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Našim klientom je spoločnosť z oblasti priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax min. 2 roky,
- znalosť hutníckeho materiálu vítaná,
- práca s PC,
- skúsenosti s riadením tímu.

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3120584  Dátum zverejnenia: 14.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci