Obchodný zástupca pre segment lekárne (Rx team)

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Senec, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
motivujúci základný plat + variabilná zložka v závislosti od výkonu vyplácaná štvrťročne (pri plnení plánu 90% základného platu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– zodpovednosť za predaj a prezentáciu produktov u lekárov (neurológovia, psychiatri,
kardiológovia, diabetológovia a praktickí lekári) a v lekárňach
- udržiavanie dobrých vzťahov
– zodpovednosť za dosahovanie stanovených obchodných cieľov
– reporting

– služobný automobil
– mobilný telefón, tablet, notebook
– 5 týždňov dovolenky
– zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej nadnárodnej spoločnosti
– možnosť sebarealizácie
– motivujúce mzdové ohodnotenie
– zaškolenie v odbore

Vopred ďakujem za Váš záujem. Kontaktovať budeme všetkých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Našim klientom je nadnárodná farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

– 2 ročné skúsenosti na pozícii obchodného zástupcu z oblasti farmácie alebo rýchloobrátkového tovaru
– vodičský preukaz – skupiny B
– veľmi dobré komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
– dobré plánovanie a time management
– vysoké pracovné nasadenie, nadšenie a motivácia
– zodpovednosť
– aktívny prístup k riešeniu problémov
– samostatnosť, spoľahlivosť

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3012049  Dátum zverejnenia: 12.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci základný plat + variabilná zložka v závislosti od výkonu vyplácaná štvrťročne (pri plnení plánu 90% základného platu)