Zdravotná Sestra

PRO BAU BUILDING s.r.o.

Miesto práce
Janka Kráľa 7, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
April
Mzdové podmienky (brutto)
V texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poziadavky: - ukoncene zdravotnicke vzdelanie po roku 2004 = zdr. sestra
Prax: aspon 1 rok - nemecky jazyk na komunikativnej urovni (min. B1-B2)
Prac. podmienky: Nemecka prac. zmluva. Zmluva na dobu neurcitu.
Skusobna doba: 6 mesiacov.
Mzda: 12,00€ / hod. brutto + 24€ / den (diety) Priplatok: sviatok 100%, nedela 100%, sobota 50%
Prac. doba: 8hod denne + mozne nadcasy Mesacna mzda: 1.700-1.800€ netto pri 160 odpracovanych hodinach Vyplata zasielana na ucet nasledujuci mesiac 20-teho.
Platena dovolenka: 24 dni / rok Flexibilne prisposobenie pracovnych turnusov: 4 tyzdne praca, 2 tyzdne doma, alebo 3 tyzdne praca, 3 tyzdne doma…(podla dohody) Pocas doby stravenej na Slovensku vyuzita dovolenka, alebo neplatene volno.
Ubytovanie zabezpecene v Stuttgarte (vlastna izba v 3-4 izbovom byte, spolocna kupelna a kuchyna, wifi k dispozicii)
Doprava do prace: MHD, evt. metro (alebo vlastny dopr. prostriedok) Nastup: bude upresneny, evt. April - Maj 2017 (zaujemca musi byt preskusany z nem. jazyku a ci splna pozadovane vzdelanie)
Miesto vykonu prace: Stuttgart Prac. zmluva bude preposlana na e-mail, moze byt podpisana na Slovensku, alebo v Stuttgarte. (vzor v prilohe) V pripade, ze mate este nejake otazky, mozete ma kedykolvek kontaktovat. [email protected]

Informácie o výberovom konaní

Pracovná ponuka bude vykonávaná pre Firmu
MS Bau GmbH z Filderstadtu ( Nemecko)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

PRO BAU BUILDING s.r.o. pôsobí v oblasti stavebníctva a sprostredkovania služieb.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2986446  Dátum zverejnenia: 24.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V texte