Organizátor na prácu v poľnohospodárstve

PRO AGRARIUM, n.o.

Miesto práce
okres Komárno

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmem organizátora na prácu v poľnohospodárstve.

Prijmem zamestnanca, ktorý bude mať za úlohu koordinovať prácu na našich menších farmách. Je vyžadovaná aj fyzická práca. Podmienky práce budú dojednané na osobnom pohovore.

Životopisy zasielajte na emailovú adresu: [email protected]

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Podmienka: DO 29 ROKOV

Požadujeme:
Vzdelanie: stredoškolské
Miesto výkonu práce: Komárno
PC na dobrej užívateľskej úrovni
Veľmi dobré komunikačné schopnosti ústne i písomne
Dobré organizačné schopnosti
Dobrú znalosť slovenského a maďarského jazyka
Nástup: ihneď alebo podľa dohody
Druh pracovného pomeru: hlavný
Vodičský preukaz : áno
Plat: dohodou

Naša organizácia PRO AGRARIUM, n.o. sa zaoberá s rozvojom poľnohospodárstva a vidieka. Pripravujeme projekty inovačného charakteru. Realizujeme ich sami, spolu s inými inštitúciami pripravujeme projekty aj pre iné partnerské organizácie.

Sme firma, ktorá poskytuje služby iným firmám.
ID: 1908351  Dátum zverejnenia: 24.10.2014