Sekretárka, administratívna pracovníčka

PRO AGRARIUM, n.o.

Miesto práce
okres Komárno

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníčku na administratívne práce v Komárne. Práca má zaujímavý, rôznorodý charakter. Organizovanie vzdelávacích programov, telefonovanie, práca na PC, vybavovanie menších žiadostí na úradoch, komunikácia s našimi partnermi.... Okrem toho správa priestorov a budov. Komunikácia s nájomníkmi, obnovovanie ponúk v médiách, riešenie bežných problémov s nájomníkmi.

Poskytujeme zaujímavú prácu, dobrý kolektív, priestor na odborný rast.

Podmienka: DO 29 ROKOV
Požadujeme:
Vzdelanie: stredoškolské a vyššie
Miesto výkonu práce: Komárno
PC na dobrej užívateľskej úrovni
Veľmi dobré komunikačné schopnosti ústne i písomne
Dobré organizačné schopnosti
Dobrú znalosť slovenského a maďarského jazyka
Nástup: ihneď alebo podľa dohody
Druh pracovného pomeru: hlavný
Vodičský preukaz nie je podmienkou
Plat: dohodou

Hlásiť sa môžete na emailovej adrese: [email protected]

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Naša organizácia PRO AGRARIUM, n.o. sa zaoberá s rozvojom poľnohospodárstva a vidieka. Pripravujeme projekty inovačného charakteru. Realizujeme ich sami, spolu s inými inštitúciami pripravujeme projekty aj pre iné partnerské organizácie.

Sme firma, ktorá poskytuje služby iným firmám.
ID: 1888058  Dátum zverejnenia: 3.10.2014