Prijmem zdravotne ťažko postihnutých/Administratívny pracovník

PRO AGRARIUM, n.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmem zdravotne ťažko postihnutých

Prijmem do pracovného pomeru zdravotne ťažko postihnutých občanov na administratívne práce do kancelárie zo západného Slovenska.

Náplňou práce budú administratívne práce, organizovanie programov, vybavovanie emailov, plnenie obálok, vybavovanie poštovej agendy atď.

Pracovný pomer: hlavný
Miesto výkonu práce: dohodou
Nástup: dohodou
PC: na používateľskej úrovni
Auto: nie je podmienka
Vzdelanie: stredoškolské
Jazykové schopnosti: slovenský na pokročilej úrovni
Plat: dohodou

Ponúkame: prácu v tíme, príjemný kolektív, príjemné prostredie s rodinnou atmosférou.

Informácie o výberovom konaní

Hlásiť sa môžete na emailovej adrese: [email protected]
Na túto adresu nám zašlite svoj životopis + popis vášho postihnutia t.j. diagnózu a percento postihnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Naša organizácia PRO AGRARIUM, n.o. sa zaoberá s rozvojom poľnohospodárstva a vidieka. Pripravujeme projekty inovačného charakteru. Realizujeme ich sami, spolu s inými inštitúciami pripravujeme projekty aj pre iné partnerské organizácie.

Sme firma, ktorá poskytuje služby iným firmám.
ID: 1813293  Dátum zverejnenia: 25.7.2014