Asistentka - Recepčná

PRK Partners s.r.o.

Miesto práce
Hurbanovo námestie 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• každodenné zabezpečenie chodu recepcie,
• administratívna podpora advokátskej kancelárie,
• evidencia, zakladanie a archivácia dokumentov,
• telefonická komunikácia,
• jednoduché administratívne práce.

- Ponúkame zázemie stabilnej spoločnosti pre dlhodobú prácu v mladom a priateľskom kolektíve,
- Pracovná doba je flexibilná - napríklad: štyri dni do týždňa, rozdelená od 08:30 - 17:30 / 09:30 - 18:30,
- Multisport karta plne hradená zamestnávateľom,
- Teambuildingy.

Životopisy prosím zasielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu. Uchádzači budú vyberaní na základe stanovených kritérií a následne pozvaní na pohovor. Nevyhovujúci uchádzači nebudú kontaktovaní. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vhodné ako práca študenta externého štúdia vysokej školy alebo práca popri štúdiu - ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná hlavne pre študentov externého, ale aj denného štúdia na VŠ so zameranim na ekonómiu a ekonomiku, sme ústretoví voči študujúcim zamestnancom v období skúškového obdobia a podľa možností dávame priestor na štúdium počas pracovnej doby.

PRK Partners s.r.o. je vedúca advokátska kancelária poskytujúca komplexné právne služby už viac ako 30 rokov prostredníctvom viac než 150 právnikov v Bratislave, Prahe a Ostrave. PRK poskytuje svojim medzinárodným a domácim klientom právne služby najvyššej kvality.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2621395  Dátum zverejnenia: 30.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac