Študent práva / právny asistent

PRK Partners s.r.o.

Miesto práce
Hurbanovo námestie 3, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
EUR 3/Hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívne práce, komunikácia s orgánmi verejnej moci, vyhotovovanie podkladov pre právne analýzy, spracovanie návrhov zmlúv a právnych podaní.

Hľadáme študenta IV. alebo V. ročníka právnickej fakulty. Ponúkame zázemie stabilnej spoločnosti, možnosti vzdelávania a prácu na zaujímavých kauzách, možnosť budúceho rastu a spolupráce.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

PRK Partners s.r.o. je vedúca advokátska kancelária poskytujúca komplexné právne služby prostredníctvom viac než 100 právnikov v Bratislave, Prahe a Ostrave. PRK poskytuje svojim medzinárodným a domácim klientom právne služby najvyššej kvality. Vďaka vzdelaniu a pracovným skúsenostiam svojich právnikov ponúka PRK medzinárodný pohľad doplnený o hlbokú znalosť miestneho právneho systému a obchodnej praxe. PRK poskytuje svojim klientom služby v slovenčine, češtine, angličtine, nemčine, francúzštine, maďarčine a ruštine.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PRK Partners s. r. o.
Hurbanovo námestie 3
811 06 Bratislava
ID: 2429103   Dátum zverejnenia: 6.2.2017