Študent práva / právny asistent

PRK Partners s.r.o.

Miesto práce
Hurbanovo námestie 3, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
bude upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívne práce, komunikácia s orgánmi verejnej moci, vyhotovovanie podkladov pre právne analýzy, spracovanie návrhov zmlúv a právnych podaní.

Hľadáme študenta II. az IV. ročníka právnickej fakulty. Ponúkame zázemie stabilnej spoločnosti, možnosti vzdelávania a prácu na zaujímavých kauzách, možnosť budúceho rastu a spolupráce.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

PRK Partners s.r.o. je vedúca advokátska kancelária poskytujúca komplexné právne služby prostredníctvom viac než 100 právnikov v Bratislave, Prahe a Ostrave. PRK poskytuje svojim medzinárodným a domácim klientom právne služby najvyššej kvality. Vďaka vzdelaniu a pracovným skúsenostiam svojich právnikov ponúka PRK medzinárodný pohľad doplnený o hlbokú znalosť miestneho právneho systému a obchodnej praxe. PRK poskytuje svojim klientom služby v slovenčine, češtine, angličtine, nemčine, francúzštine, maďarčine a ruštine.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PRK Partners s. r. o.
Hurbanovo námestie 3
811 06 Bratislava
ID: 2429103   Dátum zverejnenia: 15.11.2016