Klientsky pracovník, pobočka Bratislava

Privatbanka, a.s.

Miesto práce
Krížna 3, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie komplexných služieb, informácií o produktoch banky a poradenstvo,
- otváranie a správa klientskych účtov, pokladňa,
- vykonávanie operácií tuzemského a zahraničného platobného styku,
- predaj retailových produktov banky, správa portfólia klientov.

- príjemný kolektív
- motivačný systém odmeňovania
- pevne stanovená pracovná doba (pondelok - piatok)
- otvorená komunikácia
- ďalšie zamestnanecké benefity

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Za účelom pozvania do výberového konania budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predajné a komunikačné zručnosti
- prax na pozícii klientskeho pracovníka alebo bankového poradcu je výhodou, nie podmienkou
- proklientsky prístup
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- diskrétnosť
- ochota učiť sa
- flexibilita a pohotovosť

Privatbanka, a.s. je synonymum pojmu PRIVÁTNE BANKOVNÍCTVO. Sme a naďalej chceme byť bankou s najdynamickejšie rastúcim privátnym bankovníctvom na trhoch, kde pôsobíme. Úspešne udávame trendy v tejto oblasti a radíme sa k lídrom na slovenskom finančnom trhu. Paralelne so službami privátneho bankovníctva rozvíjame naše KORPORÁTNE BANKOVNÍCTVO. Svojim klientom poskytujeme špecializované finančné a investičné služby, ktoré odrážajú ich nároky a zohľadňujú predstavy o zhodnocovaní ich aktív.

Srdcom našej banky sú a vždy budú výnimoční ľudia – jednak klienti, a samozrejme zamestnanci, vďaka ktorým je Privatbanka symbolom individuálneho prístupu v bankovníctve. Naším cieľom je preto vytvárať zamestnancom priaznivé podmienky pre ich kontinuálny odborný aj kariérny rast. Pri výbere nových zamestnancov kladieme veľký dôraz nielen na vysokú odbornú kvalifikáciu a profesionálnu úroveň, ale aj na potenciál posúvať sa vpred. Tento potenciál vnímame ako nevyhnutný katalyzátor nášho výkonu na ceste za dôverou klientov a k ekonomickým úspechom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3103469  Dátum zverejnenia: 15.6.2017