Privátny bankár pre Žilinský región

Privatbanka, a.s.

Miesto práce
Mariánske námestie 2, Žilina
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
motivujúce finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budovanie stabilnej klientely v oblasti privátneho bankovníctva
Komplexná starostlivosť o klientov privátneho bankovníctva
Analýza a definovanie potrieb klientov

Široká škála produktov pre klientov
Vysoko motivujúci systém odmeňovania zložený z fixnej mesačnej mzdy a dynamickej províznej zložky
Otvorená komunikácia a priestor pre tvorivú a samostatnú sebarealizáciu
Systém vzdelávania a možnosť individuálneho osobného rastu a rozvoja
Možnosť ovplyvňovať tvorbu produktov a služieb
Pohyblivá pracovná doba
Ďalšie zamestnanecké výhody

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený zaujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- minimálne 2-ročná banková prax so zameraním na obchodnícku pozíciu (preferované doterajšie zamestnanie: privátny bankár, regionálny manažér, vzťahový manžér, bankový poradca)
- komunikačné a predajné zručnosti
- znalosť investičných nástrojov výhodou
- profesionálne vystupovanie
- flexibilita
- motivovovaná, ambiciózna osobnosť

Sme prvá privátna banka na slovenskom bankovom trhu, ktorá sa orientuje na poskytovanie služieb privátneho bankovníctva.

Svojim klientom poskytujeme finančné a investičné služby šité na mieru ich individuálnym potrebám. Práve princíp vysoko individuálneho prístupu spolu so zachovaním diskrétnosti je jedným zo základných atribútov našej práce a komunikácie s klientom.

Vysokokvalitné služby zabezpečujú naši pracovníci s dlhoročnou praxou v bankovníctve a pri riadení finančných investícií. Pri výbere pracovníkov pre banku kladieme veľký dôraz na vysokú odbornú kvalifikáciu a profesionálnu úroveň.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Einsteinova 25
851 01 Bratislava 5
ID: 2741424   Dátum zverejnenia: 28.9.2016