Právnik na odbore úverového rizika

Privatbanka, a.s.

Miesto práce
Einsteinová 25, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- monitoring klientov vykazujúcich znaky rizikovosti, telefonický kontakt s klientom, zasielanie upomienok, výziev;
- vypracovávanie návrhov na riešenie rizikových pohľadávok z hľadiska právnych postupov;
- aktívna účasť na riešení rizikových prípadov, príprava právnych podaní v rámci exekučných, konkurzných, reštrukturalizačných konaní a dobrovoľných dražieb, vypracovávanie žalôb, zastupovanie na súdnych pojednávaniach;
- vypracovávanie zmluvnej dokumentácie k aktívnym obchodom - úvery a bankové záruky, vrátane zabezpečovacích zmlúv, odplatné postupovanie pohľadávok.

- príjemné pracovné prostredie
- otvorená komunikácia
- pohyblivá pracovná doba
- jazykové vzdelávanie
- sociálne benefity
- zvýhodnené produkty banky

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- VŠ vzdelanie - právnická fakulta
- prax min. 2 roky na rovnakej, resp. podobnej pracovnej pozícii
- znalosť právnych predpisov
- schopnosť jasnej interpretácie záverov
- dôslednosť, precíznosť, zodpovednosť
- asertívnosť, dobré komunikačné schopnosti
- argumentačné a prezentačné schopnosti
- skúsenosti so správou a vymáhaním rizikových pohľadávok

Sme prvá privátna banka na slovenskom bankovom trhu, ktorá sa orientuje na poskytovanie služieb privátneho bankovníctva.

Svojim klientom poskytujeme finančné a investičné služby šité na mieru ich individuálnym potrebám. Práve princíp vysoko individuálneho prístupu spolu so zachovaním diskrétnosti je jedným zo základných atribútov našej práce a komunikácie s klientom.

Vysokokvalitné služby zabezpečujú naši pracovníci s dlhoročnou praxou v bankovníctve a pri riadení finančných investícií. Pri výbere pracovníkov pre banku kladieme veľký dôraz na vysokú odbornú kvalifikáciu a profesionálnu úroveň.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Einsteinova 25
851 01 Bratislava 5

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Mazáková
Tel.: 02/32266123
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2731972   Dátum zverejnenia: 21.9.2016