Analytik - programátor

Privatbanka, a.s.

Miesto práce
Einsteinova 25, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podieľa sa na analýze, vývoji a testovaní SW riešení
- sleduje vývoj informačných technológií a navrhuje rozvoj aplikačného SW vybavenia v súlade so stratégiou a zámermi spoločnosti
- spolupracuje pri koncepcii rozvoja informač. systému
- vedie dokumentáciu zmien, termínov plnenia a ostatnej komunikácie

- pohyblivá pracovná doba
- možnosť osobného rastu a rozvoja
- odborné školenia
- príjemný pracovný kolektív
- tvorivá sebarealizácia
- možnosť zdokonaľovať sa v AJ

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený zaujem pracovať v našej spoločnosti, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie, technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Pokročilý
C# - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

programovanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť nasledujúcich technologických oblastí a programovacích jazykov je požadovaná:

-SQL (MS SQL 2008), Transact SQL,návrh databáz, tvorba uložených procedúr, triggerov, ...
-platforma Microsoft.Net (Visual studio 2013): C# a .NET aplikácie
- anglický jazyk - schopnosť čítať technickú dokumentáciu

Výhodou:

-skúsenosti s programovaním: Web technológie - ASP.Net, MVC, Web Services ...
- znalosť JavaScript, CSS, HTML
- schopnosť používať Google a MSDN
- skúsenosti s vývojom klient/server aplikácií
- skúsenosti s tvorbou dokumentácie
- podieľanie sa na vývoji veľkých projektov
- znalosť UML aspoň vo forme čítania
- skúsenosti s automatizovaným testovaním

Všeobecné podmienky:

-komunikačné a analytické schopnosti
-schopnosť pochopiť existujúci zdrojový kód a pracovať na ňom
-dobrá znalosť princípov objektového programovania

Privatbanka, a.s. je synonymum pojmu PRIVÁTNE BANKOVNÍCTVO. Sme a naďalej chceme byť bankou s najdynamickejšie rastúcim privátnym bankovníctvom na trhoch, kde pôsobíme. Úspešne udávame trendy v tejto oblasti a radíme sa k lídrom na slovenskom finančnom trhu. Paralelne so službami privátneho bankovníctva rozvíjame naše KORPORÁTNE BANKOVNÍCTVO. Svojim klientom poskytujeme špecializované finančné a investičné služby, ktoré odrážajú ich nároky a zohľadňujú predstavy o zhodnocovaní ich aktív.

Srdcom našej banky sú a vždy budú výnimoční ľudia – jednak klienti, a samozrejme zamestnanci, vďaka ktorým je Privatbanka symbolom individuálneho prístupu v bankovníctve. Naším cieľom je preto vytvárať zamestnancom priaznivé podmienky pre ich kontinuálny odborný aj kariérny rast. Pri výbere nových zamestnancov kladieme veľký dôraz nielen na vysokú odbornú kvalifikáciu a profesionálnu úroveň, ale aj na potenciál posúvať sa vpred. Tento potenciál vnímame ako nevyhnutný katalyzátor nášho výkonu na ceste za dôverou klientov a k ekonomickým úspechom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2603620  Dátum zverejnenia: 10.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce finančné ohodnotenie