Compliance manager - AML

Privatbanka, a.s.

Miesto práce
Einsteinova 25, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- metodický dohľad nad ochranou bankového tajomstva, osobných údajov a AML (vrátane interných školení zamestnancov a monitorovania dodržiavania vnútorných predpisov v týchto oblastiach),
- prijímanie interných oznámení o neobvyklých obchodných operáciách (NOO), ohlasovanie NOO finančnej spravodajskej jednotke (FSJ) a priebežný styk s FSJ v banke,
- zabezpečenie funkcie compliance podľa programu Compliance v banke v súlade so zákonom o cenných papieroch a smernicou MiFID,
- vybavovanie záležitostí banky v konaní pred Národnou bankou Slovenska a inými orgánmi štátneho dohľadu týkajúce sa funkčnej náplne Compliance,
- interná legislatíva - príprava a pripomienkovanie noriem,
- kontrola bankových obchodov v zmysle požiadaviek legislatívy,
- spolupráca pri vybavovaní sťažností klientov.

- priestor na tvorivú sebarealizáciu
- pohyblivá pracovná doba
- jazykové vzdelávanie
- sociálne benefity
- zvýhodnené produkty banky

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom pozvaným na osobný pohovor, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právne, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- minimálne 3 ročná prax na pozícii Compliance manažéra/špecialistu vo finančnom sektore,
- ovládanie problematiky spojenej s Anti Money Laundering - AML,
- schopnosť uplatniť systematický prístup pri vytváraní a realizácii compliance v banke,
- znalosť právnych predpisov upravujúcich činnosť na finančnom trhu (Zákon o bankách, Zákon o cenných papieroch, smernica MiFID).

Privatbanka, a.s. je synonymum pojmu PRIVÁTNE BANKOVNÍCTVO. Sme a naďalej chceme byť bankou s najdynamickejšie rastúcim privátnym bankovníctvom na trhoch, kde pôsobíme. Úspešne udávame trendy v tejto oblasti a radíme sa k lídrom na slovenskom finančnom trhu. Paralelne so službami privátneho bankovníctva rozvíjame naše KORPORÁTNE BANKOVNÍCTVO. Svojim klientom poskytujeme špecializované finančné a investičné služby, ktoré odrážajú ich nároky a zohľadňujú predstavy o zhodnocovaní ich aktív.

Srdcom našej banky sú a vždy budú výnimoční ľudia – jednak klienti, a samozrejme zamestnanci, vďaka ktorým je Privatbanka symbolom individuálneho prístupu v bankovníctve. Naším cieľom je preto vytvárať zamestnancom priaznivé podmienky pre ich kontinuálny odborný aj kariérny rast. Pri výbere nových zamestnancov kladieme veľký dôraz nielen na vysokú odbornú kvalifikáciu a profesionálnu úroveň, ale aj na potenciál posúvať sa vpred. Tento potenciál vnímame ako nevyhnutný katalyzátor nášho výkonu na ceste za dôverou klientov a k ekonomickým úspechom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2234092  Dátum zverejnenia: 24.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou