Špecialista platobných služieb

Privatbanka, a.s.

Miesto práce
Einsteinova 25, 851 01 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie vzťahov so zahraničnými bankami vrátane riešenia reklamácií
- vykonávanie platobných operácií
- rekonciliacia nostro účtov

- otvorená komunikácia
- priestor na osobný rast a rozvoj
- vzdelávanie zamestnancov aj v cudzom jazyku
- pohyblivá pracovná doba

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem, avšak odpovedať budeme iba vybraným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax na podobnej pracovnej pozícii min. 1 rok
- flexibilita, zodpovednosť
- presnosť, diskrétnosť
- komunikatívnosť
- aktívny prístup k riešeniu úloh
- znalosť systému AXA
- prax v oblasti elektronického bankovnícta, ako aj platobných kariet

Privatbanka, a.s. je synonymum pojmu PRIVÁTNE BANKOVNÍCTVO. Sme a naďalej chceme byť bankou s najdynamickejšie rastúcim privátnym bankovníctvom na trhoch, kde pôsobíme. Úspešne udávame trendy v tejto oblasti a radíme sa k lídrom na slovenskom finančnom trhu. Paralelne so službami privátneho bankovníctva rozvíjame naše KORPORÁTNE BANKOVNÍCTVO. Svojim klientom poskytujeme špecializované finančné a investičné služby, ktoré odrážajú ich nároky a zohľadňujú predstavy o zhodnocovaní ich aktív.

Srdcom našej banky sú a vždy budú výnimoční ľudia – jednak klienti, a samozrejme zamestnanci, vďaka ktorým je Privatbanka symbolom individuálneho prístupu v bankovníctve. Naším cieľom je preto vytvárať zamestnancom priaznivé podmienky pre ich kontinuálny odborný aj kariérny rast. Pri výbere nových zamestnancov kladieme veľký dôraz nielen na vysokú odbornú kvalifikáciu a profesionálnu úroveň, ale aj na potenciál posúvať sa vpred. Tento potenciál vnímame ako nevyhnutný katalyzátor nášho výkonu na ceste za dôverou klientov a k ekonomickým úspechom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1135256  Dátum zverejnenia: 3.11.2014