PHP developer

PRISM-DM LIMITED

Nitra Centrum, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Podla skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba kvalitných PHP aplikácií na zákazku
- Práca na existujúcich projektoch (CRM a e-commerce, CMS, WMS)
- Technická podpora
- Tvoriť projektovú dokumentáciu a manuály
- Mať pozitívny prístup k riešeniu problémov.

- Dlhodobá pracovná pozícia
- Flexibilný pracovný čas (dohodou)
- Plat od 24,000-40,000 EUR za rok (Podla skúsenosti kandidáta)
- Vzdelávacie príležitosti ZF2, Apigility, ElasticSearch a iné
- Možnosť prace z domu v určitých dňoch

Informácie o výberovom konaní

- Počet voľných pozícii 5 (PHP programátorov)
- Ukážka predchádzajúcej práce (časti kódu )

Vybraných Kandidátov budeme kontaktovať telefonicky (10 minútové interview ) .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie / IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
MySQL - Pokročilý

- 3+ rokov prax v objektovo orientovaného PHP (PHP 5.4 +)
- 3+ rokov prax v MYSQL
- Výborná znalosť HTML, CSS
- Výborná znalosť AJAX, JavaScripts
- Znalosť GIT, LAMP

Veľkou výhodou je ovládať:
- Zend Framework 2 alebo Symfony2
- PHP Unit Test
- Magento and Word-press

Prism-DM - the leading multi-channel home shopping fulfilment company in the UK offering services from customer contact through to product distribution. www.prism-dm.co.uk

The UK's leading provider of Direct Marketing Support Services in terms of quality, cost effectiveness and the innovative application of current technology for the mutual benefit of our clients, their customers and corporate development.
ID: 2432130  Dátum zverejnenia: 11.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Podla skúsenosti kandidáta