Pomocný pracovník Autoumývarne a Autoservisu

Priscila Capital s.r.o

Miesto práce
Bratislava, Kopčianska 20, Areál bývalej Matadorky v Autesrvise RUBEN, GPS : 48.118379, 17.094905
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
2.50 - 10 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné a hlavné práce ( po kvalifikovaném zaučení - jednoduché práce bez jakékoliv znalosti a praxe s elektrickým a pneumatíckým drobným nářadím ( Tepovanie, vysávanie, pomocné lakýrnické práce, jednoduché brusné práce ) vhodné pro každého ženy,muže částečné invalidní důchodce i starobní duchodce žádné těžké a náročné práce.)

Zamestnanecké výhody, benefity

Platené obedy v blízkém velmi dobrém Bufetu cca 50 m od pracoviska.
V případě potřeby oprav a služeb kolem automobilu vše za nákupní ceny bez ceny roboty.

Informácie o výberovom konaní

Chuť pracovat v mladém veselém kolektivu, učit se jednoduché práce, a nebát se žádného nedobrého šéfování jako v klasickém zamestnání.
Nikoho nehoníme a nenutím pracovat na doraz jako ve vetšině pracovních pozicích a zemestnáních.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Český jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnost se zaoberá prevádzkovaním autoservisu a čistiacich a upratovacích služeb v oblasti automobilov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1835336  Dátum zverejnenia: 15.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.50 - 10 EUR/hodina