Finančný referent

Prírodovedecká fakulta UK

Miesto práce
Mlynská dolina, Ilkovičova 6, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
v zmysle platných predpisov pre verejné vysoké školy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné zabezpečovanie rozpočtovania a financovania
- zabezpečenie prijímania finančných prostriedkov zo štátneho rozpočtu a
finančných prostriedkov z domácich alebo zo zahraničných inštitúcií a zo
štrukturálnych nástrojov Európskej únie
- zodpovednosť za prevody v rámci Štátnej pokladnice
- iné administratívne činnosti

priateľská a otvorená firemná kultúra

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.9.2017. Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o prácu pre našu inštitúciu. Kontaktovať však budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a ich profesionálny profil je v súlade s profilom pracovnej pozície.
Zároveň si vás dovoľujeme informovať, že zaslaním Vášho životopisu nám poskytujete mandát na spracovanie vašich osobných údajov. Životopisy kandidátov, ktorí nebudú vybratí do ďalšieho kola výberového konania budú skartované v zmysle zákona.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
SAP - Základy

Počet rokov praxe

1

práca v ekonomickej oblasti
práca so štátnou pokladnicou - výhodou
práca so systémom SAP
orientácia v oblasti ekonomickej klasifikácie
hospodárska korešpondencia

Verejná vysoká škola
ID: 2353332  Dátum zverejnenia: 12.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle platných predpisov pre verejné vysoké školy